"Kozacka miłość". Kim jest Tatiana Lyalina, czyli Gruszeńka z serialu? Inne wcielenia gwiazdy są zaskakujące

Serial "Kozacka miłość" podbił serca widzów TVP2. Kim jest młoda gwiazda produkcji, Tatiana Lyalina, czyli serialowa Gruszeńka? Jak aktorka wygląda na co dzień?

Tatiana Lyalina wciela się w rolę Gruszeńki w serialu "Kozacka miłość". Młoda aktorka znana jest z wielu rosyjskich i ukraińskich produkcji. Ma na swoim koncie także wiele ról w serialach, filmach i spektaklach teatralnych. Co wiemy o aktorce?

Marta Manowska z operatorem 'Rolnik szuka żony'Manowska z kolegą z planu "Rolnik szuka żony". Różnica wzrostu rozśmieszyła internautów

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?

"Kozacka miłość". Tatiana Lyalina gra Gruszeńkę, ale ma wiele innych wcieleń

Aktorka ma zaledwie 27 lat, a na koncie już wiele ról aktorskich. Jest bardzo uzdolniona muzycznie. Już jako nastolatka grała na kilku instrumentach, a także komponowała własne piosenki. Studiowała aktorstwo w Kijowie i młodo zaczęła karierę. Zagrała m.in. w miniserialu "Distorting Mirror of the Soul" w 2013 roku, w którym można było usłyszeć także jej utwory. Aktualnie można ją oglądać w nowym serialu pt. "Oszustwo". Grane przez nią postacie są niezwykle emocjonalne. Prywatnie aktorka ma też inną pasję, którą jest rysunek.

 
 

Krystian z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise 3". Krystian nie chciał, żeby sceny seksu widziała jego rodzina

Serial "Kozacka miłość" emitowany jest od listopada ubiegłego roku na antenie TVP2. To rosyjsko-ukraińska produkcja, której wydarzenia rozgrywają się na przełomie XIX i XX wieku. Historia przenosi widzów na ukraińską prowincję, gdzie młoda Marysia Sotnik, córka bogatego kozaka udaje się na przejażdżkę bryczką. Prawie ulega wypadkowi, lecz z opresji ratuje ją biedny szlachcic.

Od tamtej pory Stepan jest obiektem jej uczuć. Sam jednak ma już ukochaną, z którą zamierza uciec. Serial przeplata wiele historii uprzywilejowanych szlachciców i chłopów. Kostiumowa produkcja odniosła duży sukces na Wschodzie. Niestety, zła wiadomość dla fanów jest taka, że serial znika z anteny na czas wakacji i Euro 2020. Na antenie TVP2, zamiast "Kozackiej miłości" będą transmitowane piłkarskie rozgrywki. Ostatni, 131. odcinek przed letnią przerwą zostanie wyemitowany w piątek, 11 czerwca o 18:45.

Więcej o: