''Królowa i konkwistador'' odc. 9 [17.07.2021]. Streszczenie odcinka

Tragiczne zdarzenia nie mają końca. Tym razem to Alberto zagrożony jest karą śmierci. Gdy nieszczęścia spadają na rodzinę, pomóc może tylko braterska więź. Czy Pedro uratuje brata? Więcej w 9 odcinku ''Królowej i Konkwistadora''.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 9. 

Dopiero losy Ines i Alberta naznaczyła tragedia, a już bohaterów ''Królowej i konkwistadora'' dopadają kolejne nieszczęścia. Mężczyzna przebywa w więzieniu - jest świadom, że grozi mu najwyższy wyrok kary. Ines zrobi wszystko, żeby uchronić ukochanego przed śmiercią. Robi też wszystko, żeby dodać mu otuchy. Tragedia brata sprowadza na Stary Kontynent Pedro de Heredię. Liczy na to, że oddając się w ręce prawa, będzie mógł uchronić Alberto od śmierci. Czy plan się powiedzie?

Co dzieje się z pozostawioną w Nowym Świecie ukochaną Pedra? W tym czasie Catalina wciąż usiłuje znaleźć swój lud. Pomóc może jej Badillo. Kobiecie udaje się wyświadczyć mu przysługę, czym zyskuje sobie jego przychylność. Co jeszcze wydarzy się w 9 odcinku ''Królowej i Konkwistadora''? Odpowiedź znajdziemy już 17 lipca o 20.35 na antenie TVP1. Odcinek potrwa 45 minut. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak wygląda prywatnie Emmanuel Esparza? Gwiazda serialu zmieniła się nie do poznania

''Królowa i konkwistador'' - wakacyjny hit TVP

Stacja zdecydowała się emitować kolejne odcinki także w weekendy - łącznie serial liczy sobie 60 epizodów. O czym jest film kostiumowy z głównymi rolami Essined Aponte i Emmanuela Esparzy? Fabuła rozgrywa się w świecie hiszpańskiej konkwisty. Jej osią jest trudna miłość córki indiańskiego wodza Cataliny i Pedro, który uciekł z Europy przed przeszłością i udał do Ameryki w nadziei zysku. W ich historię wkradnie się zdrada, zawiść i chęć zemsty. Jaki będzie finał? Dowiemy się jeszcze tego lata. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

Zobacz wideo Wywiad z twórcami serialu "Rojst" [Popkultura]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.