"Królowa i konkwistador". Jak prywatnie wygląda Catalina? Prawdziwe oblicze Essined Aponte

"Królowa i konkwistador" to serial kostiumowy, który w wakacje jest emitowany przez TVP 1. Przedstawiamy wam jego główną aktorkę, portorykańską gwiazdę Essined Aponte, która w produkcji wciela się w postać Cataliny.

"Królowa i konkwistador" to wyprodukowany w Kolumbii serial kostiumowy. Główną bohaterką serii jest rdzenna Kolumbijka Catalina. Kobieta postanawia się zemścić na hiszpańskim konkwistadorze, Pedrze de Heredia, który wiele lat temu złamał jej serce. Fabuła serialu oparta jest na prawdziwej historii. Akcja rozgrywa się w XVI wieku i skupia się właśnie na podbojach konkwistadora Heredii w Kolumbii.

Zobacz wideo Tureckie seriale hitem wśród polskich widzów. Od czego zaczął się ten fenomen?

"Królowa i konkwistador". Kim jest Essined Aponte?

Główna postać serialu, rdzenna Kolumbijka Catalina, grana jest przez portorykańską aktorkę Essined Aponte, znaną z ról w takich serialach, jak m.in. "Trzy razy Ana" czy "S.W.A.T.: jednostka specjalna". Co ciekawe Essined nie od zawsze chciała być aktorką, początkowo rozważała karierę jako architektka oraz projektantka wnętrz.

Na prywatnym Instagramie 30-letniej Aponte z trudem znajdziemy kostiumowe stylizacje rodem z serialu. Essined w nowoczesnym wydaniu zachwyca dziewczęcością i urokiem osobistym.

 

Aktorce na ekranie partneruje Emmanuel Esparza. To on wciela się w rolę tytułowego konkwistadora. Oprócz Aponte i Esparzy, w serialu występują m.in. Kepa Amuchastegui, Manuel Navarro, Aroha Hafez, Ilenia Antonini, Alejandro Rodriguez, Cristina Warner, Juliette Arrieta, Fernando Campo, Camilo Jimenez, Jairo Camargo i Adelaida Buscato.

 

ZOBACZ TEŻ:  "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

Pierwszy sezon serialu "Królowa i konkwistador" liczy 60 odcinków. Większość z nich nakręcono w Santa Marta, Palomino, Villa de Leyva i Santa Fe de Antioquia (Kolumbia). Serial wyprodukowany przez platformę Netflix i cieszy się sporą popularnością na świecie. Od 12 lipca emitowany jest również w TVP1, gdzie można go oglądać codziennie o godzinie 20.30.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.