Magdalena Boczarska i Leszek Lichota w nowym serialu Netfliksa "Zachowaj spokój". Powrócą też gwiazdy "W głębi lasu"

Netflix właśnie zapowiedział pracę nad nowym serialem opartym na motywach powieści Harlana Cobena. W obsadzie plejada polskich aktorów, m.in. Boczarska, Poniedziałek, Lichota, Grochowska i Damięcki. Co jeszcze wiemy o produkcji?

Netflix ujawnił, że kolejna realizowana adaptacja powieści Harlana Cobena osadzona będzie w Polsce. Scenariusz powierzono w ręce Agaty Malesińskiej i Wojtka Miłoszewskiego, zaś za reżyserię odpowiada Michał Gazda i Bartosz Konopka. Zdradzono również szczegóły fabuły serialu "Zachowaj spokój".

Zobacz wideo "Sex/Life" - nowy serial na Netfliksie. Produkcja szybko wskoczyła do TOP10 najpopularniejszych tytułów wśród polskich użytkowników [ZWIASTUN]

"Zachowaj spokój". O czym będzie serial?

Akcja serialu rozgrywa się na zamożnym osiedlu. Spokojne życie pewnej rodziny załamuje się, kiedy ginie syn, 18-letni Adam. Rodzice są gotowi na bardzo wiele, by dowiedzieć się, gdzie jest teraz ich dziecko. Choć "Zachowaj spokój" nie jest kontynuacją "W głębi lasu", to w serialu poznamy losy kilku bohaterów hitowej produkcji emitowanej w 2020 roku. Ponownie zobaczymy m.in Agnieszkę Grochowską i Grzegorza Damięckiego.

W obsadzie zobaczymy znanych, polskich aktorów. Główne role powierzono Magdalenie Boczarskiej oraz Leszkowi Lichocie. Duet wcieli się najprawdopodobniej w rolę rodziców zaginionego chłopaka. Prócz nich na ekranie zobaczymy takich artystów, jak: Jacek Poniedziałek czy Bartłomiej Topa.

"Zachowaj spokój". Kiedy emisja serialu?

Serial będzie miał premierę na platformie w przyszłym roku. Na ten moment nie znamy konkretnej daty emisji.

Głos w sprawie adaptacji swojej kolejnej powieści zabrał Harlan Coben. Przypomnijmy, że Netflix zrealizował już na podstawie książek pisarza wiele produkcji, między innymi "W głębi lasu". Autor zdradził, że bardzo ceni sobie współpracę z polskimi twórcami.

Niezwykle się cieszę z możliwości ponownej współpracy z Netfliksem i utalentowanymi polskimi twórcami. Mam nadzieję, że widzowie w Polsce i na całym świecie będą oczarowani zwrotami akcji. Cieszę się, że poznają nie tylko nowych bohaterów, granych przez Magdalenę i Leszka, ale także dowiedzą się, jak potoczyły się losy Laury i Pawła po zakończeniu akcji "W głębi lasu" - przyznał Harlan Coben w oświadczeniu.

Czekacie na "Zachowaj spokój"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.