''Królowa i konkwistador'' odc. 8 [16.07.2021]. Streszczenie odcinka

Miłość, zdrada i zemsta. Jak potoczą się dalsze losy Cataliny i Pedra, bohaterów kolumbijskiej produkcji kostiumowej ''Królowa i konkwistador''. Co wydarzy się w 8 odcinku wakacyjnego hitu TVP?

''Królowa i konkwistador'' streszczenie 8 odcinka

Pedro, po poprzednich próbach ucieczki zakończonych niepowodzeniem, zostaje wreszcie wyswobodzony przez ludzi Mencii. Ojciec Bartolomeo pomaga w ucieczce pary. Córka indiańskiego wodza i tytułowy konkwistador mogą ukryć się na statku. Alberto, w tej roli Fernando Campo, doczekuje się narodzin pierwszego syna. Niestety, radość szybko przeradza się w ból w obliczu tragedii. Azula zrobi wszystko, żeby doprowadzić do skazania winnego śmierci syna księcia Cardony. W tym celu postanawia przekupić nowego gubernatora. Dla Pedro nadchodzi czas powrotu do rodzinnej Hiszpanii. Dlaczego? Co nim kieruje? Co na to Catalina? Odpowiedzi na te i inne pytania już niedługo, bo 16 lipca 2021 r. o godz. 20.35 w TVP1. Odcinek trwa 45 minut.

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

''Królowa i konkwistador''. O czym jest serial?

Kolumbijska produkcja (La reina de Indias y el conquistador) z 2020 r. liczy sobie 60 odcinków. Przez pewien czas była dostępna na platformie Netflix. W te wakacje ma być jednym z hitów ramówki TVP. Fabuła snuje się wokół miłości Pedro de Heredii (Emmanuel de Esparza) do córki indiańskiego wodza Cataliny (Essined Aponte). W tle Ameryka Południowa czasów konkwisty, miłość, zemsta i przewrotne zawiłości losu. Jak potoczą się losy kochanków? Dowiemy się już tego lata z kolejnych odcinków serii.

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak wygląda prywatnie Emmanuel Esparza? Gwiazda serialu zmieniła się nie do poznania

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.