"Ranczo". Katarzyna i Cezary Żak wrócili do Wilkowyj. Ławeczka pod sklepem Więcławskiej ta sama, aktorka wzruszona

Katarzyna i Cezary Żak, którzy grali w popularnej produkcji TVP "Ranczo", sfotografowali się na kultowej już ławeczce z serialowej wsi Wilkowyje.

Na profilu Katarzyny Żak pojawiło się zdjęcie z serialowych Wilkowyj. Aktorka wraz z mężem Cezarym Żakiem odpoczywają przed sklepem Więcławskiej, pod którym przesiadywali Pietrek, Solejuk, Hadziuk i Japycz. Żakowie jednak wybrali się tam w związku z licytacją WOŚP. 

Zobacz wideo Serial "Ranczo" na Netflixie! Inne nowości na grudzień 2020

Natalia Siwiec w kampanii reklamowej z Bradem PittemSłoneczna Grecja, plakat na ścianie, a na nim Siwiec z Pittem. Nie chwaliła się tą "współpracą"

"Ranczo". Katarzyna i Cezary Żak na ławeczce w Wilkowyjach

Serial "Ranczo", w którym grali Katarzyna i Cezary Żak, przez kilka lat emisji w TVP zgromadził spore grono wiernych fanów. Pierwszy odcinek serialu telewizja pokazała 5 marca 2006 roku. Zaplanowano jedynie cztery sezony produkcji, jednak ogromna popularność spowodowała, że nakręcono dodatkowych sześć. Od czasu emisji ostatniego odcinka w listopadzie 2016 roku widzowie ciągle liczą na powrót "Rancza".

Po tym, jak serialowa Solejukowa, czyli Katarzyna Żak wrzuciła fotografię, na której razem z mężem siedzą na kultowej już wilkowyjskiej ławeczce, odżyły sentymenty. Jednak podróż aktorskiej pary w miejsce kręcenia serialu nie miała nic wspólnego z pracą na planie.

Katarzyna i Cezary Żak wzięli udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można było wylicytować u nich wycieczkę do miejsc znanych z "Rancza". Teraz właśnie ze zwycięzcami licytacji odwiedzili filmowe Wilkowyje, a fotografię ze wspólnej wycieczki zamieścili w mediach społecznościowych.

Podróż sentymentalna po pięciu latach z panią Anią i panem Remigiuszem. To właśnie ta wspaniała para wygrała licytację w ramach WOŚP - wycieczkę do Jeruzala, w różne miejsca planu serialu "Ranczo". Spotkaliśmy tam fanów z całej Polski, cóż, łza się w oku kręci. To był wspaniały czas! - napisała aktorka.

Dariusz Szpakowski, Grażyna StrachotaDariusz Szpakowski nie komentował finału Euro 2020. Zaskoczona żona zabrała głos

"Ranczo" ma jednak powrócić na ekrany. Jak zapewniał w rozmowie z Onetem Maciej Strzembosz, znany scenarzysta i producent filmowy, negocjacje z TVP są w toku. Możliwe, że nie uda się stworzyć całego sezonu, jednak powstanie film fabularny oraz trzy odcinki serialu. Te mają być pożegnaniem z produkcją.

Więcej o: