Słoneczna Grecja, plakat na ścianie, a na nim Natalia Siwiec z Bradem Pittem. Celebrytka nie chwaliła się tą "współpracą"

Natalia Siwiec ma na swoim koncie sporo kampanii reklamowych, jednak najnowsza z nich kompletnie zaskoczyła fanów - i zapewne też ją samą. Wszystko przez osobę, która jej towarzyszyła. Celebrytka "wystąpiła" u boku Brada Pitta.

Natalia Siwiec regularnie dzieli się efektami współprac reklamowych na Instagramie. Celebrytka promuje nie tylko kosmetyki, ale również ubrania czy suplementy, z którymi podróżuje po świecie. W sieci pojawiło się zdjęcie kampanii reklamowej okularów korekcyjnych, w której Natalia wystąpiła u boku samego Brada Pitta. TEGO Brada Pitta.

Zobacz wideo Fryzjerka Natalii Siwiec była zaskoczona wyglądem jej włosów

Agnieszka Kaczorowska, Maciej PelaAgnieszka Kaczorowska dekoruje pokój dla drugiej córki

Natalia Siwiec w reklamie z Bradem Pittem 

Natalia Siwiec od czasu Euro 2012 nie narzeka na brak zainteresowana ze strony mediów. Celebrytka chętnie dzieli się kulisami swojego życia na Instagramie i udostępnia relacje, na których widać, jak wygląda praca podczas sesji zdjęciowych. Nie jest tajemnicą, że fotki z Natalią można kupić na różnych agencjach fotograficznych. Niektóre z firm, zwanych potocznie "firmami-krzak", bez konsultacji z celebrytką korzystają z jej wizerunku podczas promowania własnych produktów.

W sieci w ostatnich godzinach zrobiło się głośno o wielkim sukcesie Natalii. Siwiec "wystąpiła" w reklamie okularów korekcyjnych u boku Brada Pitta. Natalia sama nie pochwaliła się tym wyczynem. Poinformowała o tym dziennikarka i stylistka Magdalena Jagnicka, która przebywając w Grecji, zauważyła plakat ze zdjęciem sławnego aktora i polską celebrytką. Reklama zachęcała do zakupu jednej pary okularów, a drugą klienci otrzymają gratis. Najprawdopodobniej sama zainteresowana nie wiedziała, że jej wizerunek wykorzystano do reklamy, na której wylądowała razem z jednym z najprzystojniejszych aktorów na świecie.

Taka sytuacja - napisała Magda Jagnicka.

Natalia Siwiec i Brad Pitt w kampanii reklamowej okularów korekcyjnychNatalia Siwiec i Brad Pitt w kampanii reklamowej okularów korekcyjnych Fot. Instagram/ magdajagnicka

Anna Czartoryska-Niemczycka ma nową fryzuręAnna Czartoryska-Niemczycka zachwyca w czerwonej kreacji. "Nazwiska zobowiązują"

Swego czasu było głośno o kampanii Natalii Siwiec, która swoim wizerunkiem reklamowała środek do wybielania odbytu i innych miejsc wrażliwych. Celebrytka szybko odcięła się od marki i zdementowała, jakby miała brać udział w sesji. Wygląda na to, że w przypadku kampanii z Bradem Pittem sytuacja powtórzyła się. A szkoda, bo akurat taką współpracę zobaczylibyśmy bardzo chętnie.

Więcej o: