Natalia Siwiec reklamuje specyfik do wybielania odbytu? BZDURA!

Daliście się nabrać?

Natalia Siwiec jako twarz środka do wybielania odbytu, sromu i pach - od wczoraj śmieje się z tego cały internet. Okazuje się jednak, że celebrytka nie mała z tym nic wspólnego!

Screen z fpwl.p

Tę niecodzienną reklamę mieścił na Facebooku w środowy wieczór portal Wpwl.pl . Wpis opatrzył takim o to opisem.

Jeszcze w temacie wybielaczy - Plotek ostatnio doniósł, że gwiazdka Euro 2012 Natalia Siwiec została twarzą (sic!) jakiejś firmy kosmetycznej, która ma zrobić zamieszanie w Polsce. Tymczasem udało nam się wynaleźć pojawiające się na allegro kosmetyki służące do wybielania odbytu i miejsc wrażliwych markowane właśnie tą panią, nie wiemy co o tym myśleć.

W szybkim tempie grafika zyskała w internecie dużą popularność. Opublikował ją m.in. poczytny portal Kwejk.pl oraz zwykli użytkownicy portali społecznościowych. Na lipną reklamę dała się nawet nabrać dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska.

Karolina Korwin Piotrowska, Natalia SiwiecKarolina Korwin Piotrowska, Natalia Siwiec Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Wreszcie grafika dotarła także do samej zainteresowanej. Siwiec na swoim facebookowym profilu w zdecydowanych słowach odniosła się do fikcyjnej reklamy (pisownia oryginalna).

Oswiadczam, że nigdy nie wziełam udziału w sesji reklamowej produktów Dr Maria Gerard oferowanych poprzez serwis Allegro przez użytkowanika Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczosci i nie mam żadnych związków z tą firmą. Jednocześnie informuję, że nigdy nie wyraziłam zgody na wykorzystanie mojego imienia , nazwiska i wizerunku dla potrzeb kampanii reklamowej przedmiotowej firmy oraz nie ponosze odpowiedzialności prawnej za jej działania,ani nie utożsamiam się z oferowanymi produktami przez tą firmę.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Jestem zszokowana całą tą akcją. Dlatego od razu się od niej odcięłam - mówi nam Natalia Siwiec.

We wpisie Wpwl.pl pojawił się także link do naszego wideo zza kulis sesji zdjęciowej Natalii Siwiec (obejrzysz je tutaj ) do kampanii kosmetyków upiększających marki Beauty Lab, której jest ambasadorką. W Polsce będzie można je dostać już w grudniu. Pragniemy jednak podkreślić, że nie są to specyfiki do poprawiania wyglądu okolic odbytu, lecz twarzy.

Zobacz wideo

zuz

Więcej o: