''Królowa i konkwistador'' odc. 10 [18.07.2021]. Streszczenie odcinka

Jakie nowości przyniesie 10 odcinek ''Królowej i konkwistadora''? Catalina przekonuje się o prawdziwych zamiarach Badilla. Pedro, załamany z powodu brata, nieoczekiwanie otrzymuje nowe zadanie do wykonania.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 10

Co zobaczymy w 10 odcinku ''Królowej i konkwistadora''? Catalina boleśnie przekona się o tym, jak przewrotna jest ludzka natura. W jej relacjach z Badillo chłodna kalkulacja zwycięży nad poczuciem wdzięczności. Dziewczyna pomoże mu w negocjacjach z jednym z lokalnych przywódców, oczekując w zamian za to pomocy. Niestety, Badillo w trudnej chwili będzie wolał zdradzić Catalinę, niż narażać siebie. Co stanie się z dziewczyną, którą wzięto za zdrajczynię? 

Vanessa AleksanderVanessa Aleksander w "The Office PL". Miejsce akcji serialu zaskakuje

Życie Alberto wisi na włosku - jego stan pogarsza się coraz bardziej. Niemoc w sprawie brata jest okropnym ciężarem dla Pedra. Jest gotów samemu wziąć na siebie winę po to, by ratować Alberta. Nieoczekiwanie otrzymuje ważne zadanie powrotu do Nowego świata jako gubernator. Co jeszcze wydarzy się w życiu bohaterów ''Królowej i Konkwistadora''? Dowiemy się po obejrzeniu 10 odcinka serialu. Jego emisja już w niedzielę 18 lipca o 20:15 na TVP1.

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

'Zakochani po uszy' znika z anteny - co zastąpi serial?Serial "Zakochani po uszy" znika z anteny TVN7. Wiadomo, kiedy finał sezonu. Co go zastąpi?

''Królowa i konkwistador'' - o czym jest kolumbijski serial z ramówki TVP? 

Serial jest kolumbijską produkcją kostiumową, która liczy sobie 60 odcinków. W te wakacje wyemituje go TVP. Fabuła skupia się na kolejach losu trudnej miłości Cataliny i Pedra. Ona jest córką indiańskiego wodza, on przybywa do Nowego Świata jako uciekinier przed przeszłością i człowiek, który chce się wzbogacić. Pochodzą z dwóch różnych światów, pojawia się między nimi miłość, ale i zdrada. Które uczucie ostatecznie zatriumfuje? Dowiemy się po emisji ostatniego odcinka serialu, czyli jeszcze w te wakacje. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Kolumbijski serial kostiumowy pojawi się już 12 lipca na antenie TVP1

Zobacz wideo "Kruk. Czorny Woron nie śpi" - zwiastun
Więcej o: