''Królowa i konkwistador'' - odc. 11 i 12 [19.07.2021]. Streszczenie odcinków

Nadchodzi czas procesu Pedra. Pomoc przychodzi z niespodziewanej strony. Co wspólnego ma z tym nowa misja de Heredii? Czy Etoc da się przekonać Catalinie do współpracy? Dowiemy się z 11 i 12 odc. ''Królowej i konkwistadora''.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 11 

Catalina ryzykuje utratę życia z rąk Etoca. Ostatecznie wódz oszczędza ją - zawierają sojusz przeciwko Badillowi. W tym samym czasie w Almerii rozpoczyna się proces Pedro de Heredii. Constanza sprawia, że na rozprawie zjawia się królowa Joanna. Choć konkwistador ratuje swoje życie, to wyrok jest niebywale surowy. Pojawia się jednak szansa, by nie trafił do więzienia -  jeśli jego misja się nie powiedzie, to Alberto straci życie, on zaś sam sianie się zdrajcą. Gloria, żona Badilla, znika. Kto jest winien porwania? Co stanie się z kobietą? 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

Alicja OstolskaAla z "M jak miłość" mieszka jak królowa życia. Jest luksusowo!

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 12

Pedro poznaje swoją córkę Sol - Constanza chce razem z nim i dzieckiem płynąć do Nowego Świata. Mężczyzna sprzeciwia się jednak temu. Twierdzi, że za oceanem jest zbyt niebezpiecznie. Jednocześnie ma świadomość tego, że losy Alberto zależą od tego, jak potoczy się jego misja. W swój plan będzie musiał wplątać Catalinę. Tymczasem kobieta dowiaduje się przypadkiem o tym, że Badillo wcale nie będzie szukał żony. Chce raczej wykorzystać jej sprawę przeciw Etocowi. Catalina i Etoc wprowadzają w życie chytry plan, który ma pogrążyć Badilla. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak prywatnie wygląda Catalina? Prawdziwe oblicze Essined Aponte

Adam Demos"Sex/Life". Kim jest Adam Demos? Głośno było o autentyczności jego przyrodzenia

O czym jest ''Królowa i konkwistador''? 

''Królowa i konkwistador'' to kolumbijski serial z 2019 r., który miał premierę w maju 2020 na platformie Netflix. Głównymi postaciami są zbieg, który wyrusza do Nowego Świata w poszukiwaniu bogactw Pedro de Heredia (Emmanuel Esparza) i indiańska księżniczka Catalina (Essined Aponte). Ich miłość przeplata wątek zdrady, której dopuścić musi się mężczyzna, by ratować swoją rodzinę w Hiszpanii. Jak potoczą się ich losy? Czy Catalina wybaczy mężczyźnie? Dowiemy się już niebawem - wszystkie 60 odcinków serialu wyemituje TVP. Odcinki 11 i 12 pojawią się 19 lipca o 20.35 i 21.30 w TVP1.    

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

Zobacz wideo "Szkoła dla elity". Nastolatki z ekskluzywnej szkoły w Hiszpanii wracają w 4. sezonie [ZWIASTUN]
Więcej o: