Zygmunt Chajzer po poważnej operacji. Filip opowiedział o szczegółach: To był ostatni dzwonek

Filip Chajzer przekazał na Facebooku informację, że jego ojciec ma za sobą trudną operację. Zygmunt Chajzer po rutynowym badaniu trafił na stół operacyjny. Jego syn opowiedział o szczegółach i zwrócił się do internautów z przesłaniem.

Filip Chajzer ma dobrą relację ze swoim ojcem, Zygmuntem Chajzerem. Mężczyźni trzymają się razem i dbają o siebie nawzajem. Niedawno syn dziennikarza wysłał swojego ojca na profilaktyczne badania urologiczne, którym sam regularnie się poddaje.

Zobacz wideo

Jak się okazało, stan zdrowia Zygmunta Chajzera nie jest najlepszy - musiał poddać się poważnej operacji, o czym poinformował Filip na swoim profilu na Facebooku.

Filip Chajzer i Małgorzata OhmeMałgorzata Ohme zaliczyła wpadkę na wizji. Filip Chajzer skomentował ją w swoim stylu

Zygmunt Chajzer musiał przejść poważną operację

W opublikowanym przez siebie poście prowadzący "Dzień Dobry TVN" wspomniał o swoich 36. urodzinach, których nie będzie mógł świętować w towarzystwie ojca właśnie ze względu na jego operację.

Drodzy. Ci którzy śledzą mojego FB i I INSTA wiedzą, jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzer's jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie - napisał Filip Chajzer w najnowszym poście.

W dalszej części wpisu prezenter ujawnił szczegóły choroby ojca.

Ten post ma bardzo ważne przesłanie. Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle. To był ostatni dzwonek - wyznał Chajzer.

Przy okazji prowadzący "DDTVN" zaapelował do internautów, by wysyłali swoich bliskich mężczyzn na badania. 

Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie - wyślijcie ich na badania. Ściskam. Wasz Filip. Dr Stefan W. Czarniecki dziękuję - zakończył.

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme"DD TVN". Filip Chajzer nie pojawił się w programie. Mamy komentarz

Filipowi Chajzerowi gratulujemy czujności i życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Zygmuntowi - przede wszystkim dużo zdrowia.