• Link został skopiowany

Rozenek przeszła ogromną metamorfozę. Lekarka przeanalizowała jej twarz. Zmienił się nie tylko uśmiech

Patrząc na stare zdjęcia Małgorzaty Rozenek trudno ją rozpoznać. "Perfekcyjna" bardzo zmieniła się na przestrzeni lat. Czy korzystała z zabiegów medycyny estetycznej? Przypominamy, jak wyglądała na początku kariery.
Małgorzata Rozenek
KAPiF

Małgorzata Rozenek bardzo dba o swój wygląd. Na jej instagramowym profilu nie brakuje nagrań, na których pod okiem trenera pracuje nad sylwetką. Oprócz tego prowadząca "Dzień dobry TVN" przestrzega zdrowej diety. W rozmowie z naszym reporterem przyznała, że całkowicie wyeliminowała z jadłospisu cukier, mięso i alkohol. To wszystko sprawia, że może pochwalić się imponującą figurą. Uwagę zwraca także jej twarz, na której trudno dostrzec oznaki upływu czasu. W czym jeszcze oprócz diety i ćwiczeń tkwi sekret piękna Małgorzaty Rozenek?

Zobacz wideo Rozenek nie do poznania na okładce. Zareagowała na komentarze i pokazała zdjęcie bez obróbki

Spektakularna metamorfoza Małgorzaty Rozenek. Jakie zabiegi miała "Perfekcyjna"?  

Małgorzata Rozenek nie ukrywała, że dawniej miała kompleks z powodu małego biustu. Postanowiła to jednak zmienić i poddała się operacji powiększenia piersi. Taki zabieg wykonała dwukrotnie. Po raz pierwszy jeszcze przed związkiem z Radosławem Majdanem później, gdy byli już parą. Ukochany zapewniał ją, że wygląda świetnie, ale nie chciała go słuchać. W 2021 roku "Perfekcyjna" wyjaśniła swoje motywy w programie "Rozenek cudnie chudnie".

Wbrew pozorom to nie jest tak, że ja powiększyłam biust w momencie, kiedy poznałam Radzia. On mnie już poznał z powiększonym biustem, ale później jeszcze sobie powiększyłam. I Radziu nie chciał już, żebym to robiła. Ja sobie ubzdurałam, że chcę i w ogóle. I Bogu dzięki zrobiłam sobie mniej, niż chciałam, bo na szczęście mam bardzo mądrego lekarza.

Na początku 2022 roku nasz informator podał, że prawdopodobnie Małgorzata Rozenek może być już po trzecim zabiegu. Tym razem zmniejszenia piersi.

Znana lekarka analizuje twarz Małgorzaty Rozenek

Lekarka Anna Adamczyk, która jest członkinią Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej, wzięła pod lupę "Perfekcyjną" i wypunktowała, co prawdopodobnie gwiazda sobie poprawiła. Szczegółowo wszystko opisała w opublikowanym na Instagramie poście. Adamczyk zaznaczyła, że zarysowane policzki to prawdopodobnie zasługa kwasu hialuronowego, a piękny uśmiech to efekt licówek i powiększonych ust.

Widzimy zarysowane policzki - prawdopodobnie również modelowanie kwasem hialuronowym. Pani Małgosia jest po leczeniu ortodontycznym, zakończonym najprawdopodobniej licówkami, dzięki czemu widzimy poprawę uśmiechu. Usta również zostały delikatnie powiększone.

Małgorzata Rozenek aparat ortodontyczny nosiła w 2005 roku. Dziś może pochwalić się naprawdę pięknym uśmiechem. 

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek EAST NEWS, KAPiF

Anna Adamczyk podaje, że zmiana rysów twarzy to spora zasługa diety i ćwiczeń. Nie wyklucza jednak, że być może Rozenek skorzystała także z innych sposobów na poprawienie konturu twarzy. 

Jeśli chodzi o dolne piętro twarzy - widać, że uległo znacznej poprawie, co zapewne jest zasługą ćwiczeń i diety. Jeśli jednak efekty uzyskane tym sposobem są niezadowalające - możemy zrobić liposukcję podbródka oraz linii żuchwy, a następnie lifting nićmi w celu trwałej poprawy.
 

Bez wątpienia na zmianę wizerunku Małgorzaty Rozenek miała również wpływ inna fryzura i stylizacje. Obecnie żona Radosława Majdana uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd w Polsce. W przygotowanej galerii u góry strony znajdziecie więcej archiwalnych zdjęć "Perfekcyjnej".  

Więcej o: