Małgorzata Rozenek ćwiczy z gumą. Wprawiła fanów w osłupienie. Hannę Lis także. "Muszę odsapnąć po obejrzeniu"

Małgorzata Rozenek motywuje fanów, publikując nagrania, na których ćwiczy i spala tkankę tłuszczową. Jej treningiem zadziwiona jest Hanna Lis.

10 czerwca minie rok od momentu, kiedy na świat przyszedł trzeci syn Małgorzaty Rozenek. Gwiazda jest bardzo szczęśliwa, że po niespełna trzech latach starań w końcu udało jej się zajść w ciążę i powiększyć rodzinę z Radosławem Majdanem. Zaledwie dwa tygodnie po porodzie wróciła jednak na plan telewizyjnego programu i szybko zaczęła pracować nad sylwetką. Celebrytka na bieżąco zrzuca zbędne kilogramy, czym chwali się na Instagramie. Sami zobaczcie, jakie ćwiczenia wykonywała ostatnio. Pod wrażeniem był nawet jej show-biznesowa koleżanka, Hanna Lis.

Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek ma kompleksy? „Tyłek mogę wypracować, albo zoperować”

Małgorzata Rozenek ćwiczy z gumą. Wprawiła fanów w osłupienie. Hannę Lis także. "Muszę odsapnąć po obejrzeniu"

Małgorzata Rozenek wykorzystuje swoje social media nie tylko w celach zarobkowych, ale także motywujących. Jej nagrania, na których trenuje, mają swoje grono wiernych odbiorców, którzy w swoich domach razem z idolką dbają o formę. We wtorek Małgorzata Rozenek wzmacniała pośladki. Te ćwiczenia wydają się łatwe, ale sami zobaczcie, jak trzeba się namęczyć, by po ich wykonaniu faktycznie były widoczne efekty.

Niby proste, niby łatwe, a d..a pali. Działacie? - dopytywała fanów dumna z siebie celebrytka.
 

Internauci są pod wrażeniem determinacji Małgorzaty Rozenek. Podobnie zresztą zareagowała jej koleżanka z "Azji Express".

Poczekaj, muszę odsapnąć po obejrzeniu ciebie - napisała.

Może Panie powinny się spotykać i razem nagrywać takie motywujące nagrania? Jedno jest pewne, lato zbliża się wielkimi krokami, a forma sama się nie zrobi!

Małgorzata Rozenek-MajdanRozenek na stylowym rowerze. Fan: Składak dla starszych pań. Wiemy, ile kosztował