Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan muszą się wstrzymać z budową domu. Nie wszystko idzie gładko

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedawno zakupili działkę, na której planowali wkrótce wybudować nowy dom. Niestety, pierwsze problemy pojawiły się już na wstępie.

Przeszło rok po narodzinach trzeciego syna Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej mąż podjęli kolejną ważną, życiową decyzję. Para zakupiła ogromną działkę w podwarszawskim Konstancinie, gdzie obecnie od podstaw buduje nowy, okazały dom. Już sama lokalizacja świadczy o tym, że na pewno nie będzie to skromna nieruchomość. W okolicy nie brakuje bowiem imponujących posiadłości wartych miliony złotych. Możemy więc założyć, że Majdanowie z niecierpliwością wyczekują momentu przeprowadzki do nowych czterech kątów. Jak się jednak okazuje, na tę przełomową chwilę będą musieli jeszcze długo poczekać. 

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanRozenek planuje czwarte dziecko? Radosław zasugerował kolejną ciążę żony

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o karierze prawniczej: To była odskocznia. Jaką była uczennicą?

Budowa domu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana wstrzymana. Problemem są formalności

Ze względu na pandemię koronawirusa Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają trudności z załatwieniem formalności koniecznych do rozpoczęcia budowy, o czym gwiazda opowiedziała w rozmowie z "Party". Prezenterka nie ukrywa też, że wszystkie niezbędne pozwolenia uzyskają najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku. 

Niestety, covid bardzo wydłużył procedury, dlatego musimy zaczekać na wszystkie potrzebne papiery. Za rok spodziewamy się odbioru wszystkich dokumentów i dopiero wtedy ruszymy z budową.

Małgorzata RozenekRozenek pozuje w koszulce swojego projektu. Fani zbulwersowani

Chociaż Majdanowie już teraz nie mogą narzekać na deficyt luksusu, Małgorzata Rozenek uspokoiła, że ich kolejna nieruchomość nie będzie wzniosłą rezydencją. 

Nie będzie wielką posiadłością, bo jesteśmy mobilną rodziną, która bardzo dużo podróżuje - przyznała Małgorzata Rozenek.

Przyglądając się wnętrzom obecnego domu Majdanów, trudno jednak uwierzyć w zapewnienia o budowie skromnego lokum. Już teraz cztery kąty Małgorzaty Rozenek wyglądają jak żywcem wyjęte z wnętrzarskiego magazynu

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!