Dom Małgorzaty Rozenek-Majdan wygląda jak z katalogu. W pomieszczeniach królują szarości, glamour i połysk

Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych, przy okazji pokazując swoje prywatne wnętrza. Jak mieszkają Majdanowie?

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie fotografuje się w swoim domu. Często towarzyszy jej mąż, Radosław Majdan, a także dzieci. Trzeba przyznać, że wnętrza są urządzone według najnowszych trendów i nie brakuje luksusów.

'Ślub od pierwszego wejrzenia' IzabelaIza ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" zaliczyła wpadkę. Widzieliście?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"

Otwarty salon Majdanów utrzymany jest w stylu glamour. Jest w nim dużo światła. Uwagę przyciągają przede wszystkim duże, narożne okna, które wieczorem właściciele zasłaniają ogromnymi, beżowo-złotymi zasłonami sięgającymi od sufitu do podłogi. Na podłodze lśnią kremowe, duże płytki. W salonie znajduje się także szara kanapa z miękkimi poduchami, przy niej - szklana ława. Obok można dostrzec też niewielki szklany stoliczek.

Nie mogło zabraknąć kominka z elegancką obudową w kremowej kolorystyce. Na ścianach można dostrzec obraz i wielki telewizor, na podłodze natomiast klasyczny, szary dywan. W jadalni znajdziemy duży stół z czarnym, błyszczącym blatem i tapicerowane krzesła z szarym obiciem. W całej części wspólnej, tzw. rodzinnej, nie brakuje dodatków w stylu glamour - jest wiele błyszczących świeczników, złote lampy i ramki na zdjęcia ze złotymi dodatkami. W domu nie brakuje rodzinnych zdjęć na ścianach i półkach.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pokazali sypialnię i pokój Henia

W pokoju ich najmłodszego syna zachowana jest biała kolorystyka z szarymi i pastelowymi dodatkami. Henio ma białe łóżeczko ze szczebelkami. Nad nim zawieszone są obrazki w dziecięcej stylizacji w białych ramkach.

 

Monika MrozowskaMonika Mrozowska opowiedziała o trudnych chwilach

Na jednej ze ścian widzimy tapetę w biało-szare pasy. W domu Małgorzaty Rozenek-Majdan jest także spora garderoba, wyłożona szarą wykładziną, z dużymi lustrami po obu stronach. Sypialnia Majdanów to także szara kolorystyka. Łóżko z szarą tapicerką stoi pod oknem. Na parapecie ustawione są bibeloty: sztuczne storczyki, pluszaki i ramki ze zdjęciami. Na podłodze znajduje się szara elegancka wykładzina.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!