Małgorzata Rozenek zzieleniała. Zażartowała ze stylizacji, którą założyła. "Mów mi Kermit"

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno otworzyła własną markę ubrań, którą stale promuje. Ostatnio jednak sama zażartowała z tego, jak czasem w nich wygląda. Faktycznie podobna do Kermita?

Na przestrzeni lat styl ubioru Małgorzaty Rozenek-Majdan mocno się zmienił. Celebrytka kiedyś wybierała bardziej zachowawcze kreacje, a dziś wręcz przeciwnie. "Perfekcyjna" nie boi się eksperymentować i jest jedną z gwiazd, które chętnie bawią się modą. Część fanów jest zachwycona, a inna część niekoniecznie. Często pojawiają się komentarze, że stroje Rozenek-Majdan są przesadzone albo nieadekwatne do jej wieku. Małgorzata zdaje się nie przejmować takimi opiniami.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanRozenek planuje czwarte dziecko? Radosław zasugerował kolejną ciążę żony

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek wie, jak wyprowadzić Majdana z równowagi. „Jest osobą niesympatyczną”

Małgorzata Rozenek w "stroju Kermita"

Nie da się ukryć, że niektóre stylizacje Małgorzaty są trudne do odwzorowania. A to przez to, że poszczególne elementy pochodzą od projektantów i do tanich nie należą. Niestety, nie zawsze podobne rzeczy można znaleźć w sieciówkach. Celebrytka jednak pomyślała o fankach swojego stylu i niedawno otworzyła własną markę odzieżową - Mrs. Drama. Ceny ubrań są między tymi sieciówkowymi, a tymi od projektantów.

"Perfekcyjna" oczywiście stale reklamuje swoją markę i uznała, że najlepszą reklamą będzie ona sama. Małgorzata nie raz już zaprezentowała się w ubraniach swojego projektu. Zrobiła to i kolejny raz, ale tym razem sama zażartowała z tego, jak wygląda. Luzacka Małgorzata w sportowej stylizacji porównała się do żaby Kermit z Muppet Show.

Call me Kermit the frog - podpisała zdjęcia.
 

Też wam się podoba ten "strój Kermita"? A może wolicie Małgorzatę w bardziej eleganckich odsłonach? Jak na razie pod zdjęciem celebrytki same zachwyty.

No ładna z ciebie żabcia.
Jednym słowem - wow!
Super wyglądasz w zieleni.
Cudna bluza!
Małgosia jak wiosna, coraz piękniejsza.
Piękna żabka.
Hello Kermit! - zachwycają się internauci.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!