Małgorzata Rozenek zadziera top i chwali się sześciopakiem. Fani: "Pani, kaloryfer!". Jest i hejter. "To nie efekty siłowni". Szybko zripostowała

Małgorzata Rozenek nie tylko cudnie chudnie. Po trzeciej ciąży mocno wzięła się za treningi, a efekty przerosły standardowe wyobrażenia o dobrej formie. Gosia jest nie tylko szczupła i wysportowana, lecz także okazuje się, że na brzuchu ma prawdziwy sześciopak!

Małgorzata Rozenek to ambitna i pracowita osoba. Jest nie tylko prezenterką, lecz także bizneswoman, influencerką, mamą, żoną i aktywną użytkowniczką social mediów. Jak ona znajduje na to wszystko czas? Tej tajemnicy jeszcze nie zdradziła. Za to wiemy, jak idą prace nad formą. 

Małgorzata Rozenek pokazuje kaloryfer na brzuchu

Gwiazda długo starała się o kolejne dziecko. Dzięki metodzie in vitro udało się jej zajść w ciążę - teraz Henryk Majdanjest oczkiem w głowie rodziców. Niedawno okazało się, że być może para ma w planach więcej potomstwa. Fani nabrali podejrzeń po wymownym komentarzu Radosława Majdana.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek planuje czwarte dziecko? Słowa Radosława są bardzo wymowne

Na razie Rozenek jest gwiazdą programu, w którym "cudnie chudnie" i testuje na sobie diety oraz zabiegi kosmetyczne, które mają pomóc w powrocie do formy sprzed ciąży. Jak jej idzie? Prowadząca "Projekt Lady" może pochwalić się doskonałą figurą, ale zimowe stylizacje nie odsłaniają przecież zbyt wiele ciała. Co innego sportowe ubrania na sali treningowej - to tam Małgorzata zrobiła sobie nowe zdjęcia. Z dumą prezentuje brzuch umięśniony jak u Lewandowskiej!

Leniwa niedziela #sheisonfire #niemażeboli #dajeszdajesz - podpisała fotki gwiazda.
 

Internauci byli pod wrażeniem.

Iga i Karol, Ślub od pierwszego wejrzenia"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie zdziwieni zachowaniem Igi na ślubie. "Poniosło ją"

O pani, kaloryfer! - pisali.
Zobacz wideo
Petarda - komplementowali.
Jest forma.
Brawo!

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek w piżamie obwieszona biżuterią. Luksus czy kicz?

Oczywiście nie obyło się bez uszczypliwości.

Zabiegi medycyny estetycznej działają. To nie efekty siłowni... - skomentował internauta.

Małgorzata Rozenek szybko odpowiedziała, odnosząc się do jego profilu - mężczyzna trenuje sporty walki.

Nie ma to jak sportowiec, który podważa wysiłek i osiągnięcia innych. Brawo ty!

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: