Małgorzata Rozenek pozuje w koszulce swojego projektu. Fani zbulwersowani jednym ze zdjęć. "Krocze mogłaś sobie darować"

Małgorzata Rozenek wrzuciła kilka zdjęć na Instagram. Pozuje na nich w T-shircie ze swojej kolekcji. Niektórzy internauci oburzyli się, bo na jednej z fotografii odsłoniła bieliznę.

Małgorzata Rozenek doskonale wie, jak wzbudzić emocje wśród internautów. Czasem niewiele trzeba. Tym razem wywołała burzę w komentarzach po tym, jak wrzuciła kilka zdjęć w białym T-shircie z napisem "Czasem dama, czasem drama". Fani zwrócili uwagę, że na jednej z fotografii widać... jej krocze.

Małgorzata RozenekRozenek chwali się sześciopakiem. Fani: Kaloryfer! Jest i hejter. "To nie efekty siłowni"

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o karierze prawniczej: To była odskocznia. Jaką była uczennicą?

Polecamy również: Małgorzata Rozenek w piżamie obwieszona biżuterią. Luksus czy kicz? "Perfekcyjna" komentuje z dystansem: Złote a skromne

Małgorzata Rozenek pozuje w koszulce swojego projektu, a fani się burzą

Gwiazda wrzuciła trzy zdjęcia, na których reklamuje koszulkę swojej marki. Małgorzata Rozenek pozuje w łóżku, trzymając w dłoni aparat. Ma na sobie jedynie t-shirt i bieliznę. O ile dwa pierwsze ujęcia wydały się fanom neutralne, a przynajmniej świadczy o tym brak komentarzy, o tyle na trzecim zdjęciu T-shirt delikatnie się podwinął i światu ukazało się krocze gwiazdy. To nie umknęło uwadze złośliwym internautom.

Trzecie zdjęcie i krocze mogłaś sobie darować, damo.
Dama? Ciekawe, z której strony.
Czasem dama, czasem pipka na wierzchu. To dopiero drama.
Czasem dama, czasem wieśniaczka - pisały internautki.

Małgorzata Rozenek zazwyczaj angażuje się w dyskusje z internautami, ale tym razem zrobiła wyjątek i nie zabrała głosu.

Przeczytaj także: Małgorzata Rozenek wspiera akcję Plotka i Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. I nie tylko ona. "Trochę dobra w ten pierwszy dzień wiosny"

Zobacz także: Koszulki basic marki Adidas!

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!