Małgorzata Rozenek pomyka przez miasto na rowerze. Nie byle jakim. Ten model może kosztować krocie

Małgorzata Rozenek wrzuciła zdjęcie z dość oryginalnym rowerem, który momentalnie przykuł uwagę odbiorców. Wiemy, w jakiej cenie można zakupić model damki gwiazdy.

Małgorzata Rozenek poczuła zew wiosny i zaczęła poruszać się po mieście na rowerze. Gwiazda, która na pierwszym miejscu stawia zdrowy tryb życia, zdecydowała się zakupić stylowy, biało-kremowy rower, który od razu przykuł uwagę jej obserwatorów. W jakiej cenie można zakupić podobny rower do tego, na którym porusza się prezenterka?

Zobacz wideo Jaka gwiazdę chciałaby zagrać Małgorzata Rozenek? Nasze pytanie rozbroiło ją

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek zamieniła tramwaj na rower: Wszędzie się spóźniam

Małgorzata Rozenek na stylowym rowerze. Ile kosztował?

Sprawdziliśmy, że cena roweru podobnego do tego, który posiada Małgorzata Rozenek waha się w okolicach trzech tysięcy złotych. Kiedy gwiazda wrzuciła z nim zdjęcie, jej obserwatorzy od razu przeszli do komentowania nietuzinkowego modelu. Część z nich zadała dociekliwe pytania o markę damki Rozenek, a jeszcze inni wprost zachwycali się nad jego wyglądem:

Rower moje marzenie, więc jeśli sprawia problemy, to z wdzięcznością go przejmę. A stylówka piękna! 
 

Stylowemu rowerowi odpowiada oczywiście równie stylowa Małgorzata Rozenek. Ubrana we współgrające, pastelowe kolory prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, co zauważyli jej odbiorcy.

Jak zwykle rewelacyjna stylizacja! Podziwiamy.

Jeden z obserwatorów docenił nawet maseczkę Rozenek, która ma być zrobiona z cekinów:

Maseczki w cekiny? Wentylacja na rowerze.

Sara MuldnerJako dziecko była gwiazdą "Na dobre i na złe". Co słychać u Sary Müldner?

Małgorzata Rozenek dba o zdrowy styl życia, o czym świadczy jej aktywność na rowerze. Gwiazda przestrzega również specjalnej diety, jak i regularnie trenuje. W przeszłości wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że uwielbia poruszać się na rowerze i stara załatwiać się na nim wszystkie sprawy na mieście. Podoba wam się jej stylówka?