2 tys. zł za zimowy płaszcz to przesada? Nie dla Katarzyny Cichopek. Celebrytka nie stroni od drogich ubrań

Katarzyna Cichopek zdecydowanie nie stroni od drogich ubrań. Celebrytka pokazała się w płaszczu za lekko ponad 2 tys. zł. Dla niektórych może to być ogromna przesada, a jak widać, dla innych zupełnie normalna sprawa.

Katarzyna Cichopek wiele razy pokazała nam, że można ubrać się modnie i tanio. Często możemy obserwować ją w ubraniach popularnych sieciówek, których ceny nie należą do mocno wygórowanych. Jednak celebrytka nie stroni również od drogich elementów garderoby, co udowodniła ostatnio.

Katarzyna Cichopek w różowym płaszczu. To model za ponad 2 tys. zł

Katarzyna Cichopek ostatnio na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w zimowej stylizacji. Celebrytka postawiła na płaszcz w dość odważnym, intensywnym kolorze. Mowa tutaj o różu. Jednak to nie kolor płaszcza robi wrażenie, a jego cena. Bowiem za ten model trzeba zapłacić lekko ponad 2 tys. zł, co dla niektórych może być istnym szaleństwem. 

 

Cena owego płaszcza oczywiście nie wzięła się znikąd. Wynika ona m.in. z faktu, iż model ten jest w stu procentach wykonany z wełny merino. Jak wiadomo, takie płaszcze nie należą do najtańszych. Za modele zawierające w składzie choć odrobinę wełny musimy zapłacić więcej niż w przypadku mniej jakościowych materiałów, a co dopiero, jeśli stanowi ona całość.

Wełniany płaszcz na zimę, czy warto? Odpowiedź jest prosta

Wełniane płaszcze, pomimo swojej wysokiej ceny, cieszą się coraz większą popularnością. Znaczna większość kobiet częściej zwraca uwagę na jakość kupowanych elementów garderoby, a wełna wśród materiałów zdecydowanie przoduje, szczególnie zimą. Jest to tkanina, która doskonale chroni przed zimnem.

 

Doskonałym wyborem są płaszcze wykonane w 100 proc. z wełny, tak jak ten, który wybrała Katarzyna Cichopek, ale nie tylko. Równie dobrze sprawdzą się modele posiadające w składzie chociaż 50 proc. wełny. Będą one nieco tańsze, a też odpowiednio ogrzeją nas zimą. Wełniany płaszcz to z pewnością opłacalny zakup. Będzie nam dobrze służył przez wiele sezonów. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.