Joanna Krupa pozuje fotoreporterom po wyjściu ze studia "DDTVN". Modne kozaki okazały się mało praktyczne

Joanna Krupa była gościnią w "Dzień Dobry TVN". Po wyjściu ze studia została sfotografowana przez fotoreporterów. Jej stylizacja prezentowała się świetnie, ale długie kozaki okazały się niezbyt wygodne.

Joanna Krupa na co dzień wraz ze swoim mężem i córeczką Ashą mieszka w Los Angeles. Często odwiedza jednak Warszawę. Przy okazji pobytu w stolicy modelka odwiedziła "Dzień dobry TVN". Po wyjściu ze studia chętnie pozowała fotoreporterom. Przyglądamy się jej stylizacji. 

Joanna Krupa w modnej stylizacji. Stylowy płaszcz

Po zakończeniu nagrań do "Dzień dobry TVN" Joanna Krupa została sfotografowana przez fotoreporterów. Chętnie pozowała przed obiektywem. Trzeba przyznać, że jej stylizacja prezentowała się świetnie. Modelka postawiła na modny w tym sezonie płaszcz z imitacji skóry. Klapy płaszcza były ozdobione beżowym kożuszkiem. Wiązanie w talii pięknie podkreśliło smukłą sylwetkę celebrytki. 

Joanna Krupa w modnym płaszczuJoanna Krupa w modnym płaszczu Fot. KAPiF

Joanna Krupa od lat jest przeciwniczką naturalnych futer.  Dawniej w "Dzień Dobry TVN" tak wypowiedziała się w tym temacie:

Jest wystarczająco informacji o tym, jak futro jest stworzone. Ludzie, którzy myślą, że to jest luxury… to jest ignoranckie. To są ludzie bez klasy i inteligencji. Wierzę w karmę, karma jest. Nie podam ręki nikomu, kto nosi futra. To nie jest stone age, wiemy, jakie są tortury, jak ktoś nie ma serca, to się je nosi.

Joanna Krupa uzupełniła stylizację długimi, zamszowymi kozakami na obcasie. Sięgały aż do połowy uda. Kozaki prezentowały się bardzo stylowo, ale nie były chyba jednak zbyt praktyczne. Po wyjściu ze studia modelka musiała je poprawiać. Niestety, taki już urok długich kozaków. Wystarczy, że są odrobinę za luźne i będą zsuwać się z nogi, co bywa męczące. Joanna Krupa zdecydowała się również na dodatek w postaci ciemnych okularów. 

Joanna Krupa poprawia kozakiJoanna Krupa poprawia kozaki Fot. KAPiF

OFERTY AVANTI24.PL: Po modowe inspiracje zapraszamy na Avanti24.plWięcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.