Kylie Jenner zachwycała stylem podczas tygodnia mody w Paryżu. Te trzy stylizacje to prawdziwy hit

Paulina Borczak
05.10.2022 18:02
Kylie Jenner w Paryżu

Kylie Jenner w Paryżu (Fot. Instagram, @kyliejenner)

Stylizacje gwiazd podczas tegorocznego tygodnia mody w Paryżu prezentowały się olśniewająco. Do jednej z najlepiej ubranych celebrytek zdecydowanie należy zaliczyć Kylie Jenner. Influencerka zachwycała odważnymi i oryginalnymi kreacjami. Wybrałyśmy nasze ulubione.

Fashion Week w Paryżu budzi zazwyczaj wiele emocji, a to za sprawą gwiazd, które się na nim pojawiają. Celebrytki z całego świata zjeżdżają się do stolicy Francji i zachwycają wymyślnymi kreacjami. W tym roku w Paryżu pojawiło się również wiele polskich gwiazd, m.in. Anna Lewandowska, Małgorzata Socha czy Julia Wieniawa. Na paryskim tygodniu mody nie mogło zabraknąć przedstawicielek najsłynniejszej rodziny świata. Mowa oczywiście o klanie Kardashian-Jenner. Naszą uwagę zwróciły zwłaszcza kreacje najmłodszej z sióstr, Kylie Jenner. Celebrytka postawiła na odważne stylizacje, które wyróżniły ją z tłumu innych gwiazd. 

 

Kylie Jenner niczym Barbie. Różowa kreacja

Najbardziej charakterystyczną stylizacją Kylie Jenner okazała się różowa, puszysta sukienka Balenciagi. Kreacja sięgała do samej ziemi i podkreślała figurę gwiazdy. Celebrytka uzupełniła stylizację dużymi okularami z charakterystyczną, białą oprawką. Całość prezentowała się bardzo oryginalnie. Różowy to jeden z najgorętszych kolorów tego sezonu. Do historii przejdzie tegoroczny pokaz Valentino, na którym wszystkie kreacje, a nawet cała aranżacja wybiegu, były w tym wyrazistym, wręcz neonowym kolorze.

 

Biała kreacja z niebieskim akcentem. Kylie Jenner zachwyca w Paryżu 

Kolejna rewelacyjna stylizacja to ta biała sukienka. Celebrytka wybrała się w niej na lunch w Paryżu. Obcisła sukienka z długim rękawem pięknie eksponowała ramiona. Gwiazda dobrała do kreacji niebieskie buty z odsłoniętymi palcami. Kylie połączyła to z ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi i malutką, czarną torebką. 

 

Kylie Jenner w oryginalnej stylizacji. Wygląda olśniewająco 

Kylie Jenner zdecydowanie należy zaliczyć do najlepiej ubranych uczestniczek tegorocznego tygodnia mody w Paryżu. W czarnej, przezroczystej sukni wyglądała olśniewająco. Misterne, koronkowe wykończenie sukienki sprawiało, że prezentowała się bardzo kobieco i romantycznie. Stylizację uzupełniły koronkowe rękawiczki i rajstopy

Więcej o: