Marcelina Zawadzka promienieje na rajskich wakacjach. Towarzyszy jej ukochany

Była Miss Polski udała się w intensywną podróż po Tajlandii, którą ochoczo relacjonuje na Instagramie. Zakochana modelka i influencerka zachwyca wakacyjnymi stylizacjami.

Miłość w rozkwicie

Marcelina Zawadzka razem z ukochanym Maxem przebywa obecnie na egzotycznych wakacjach w Tajlandii. Para podbija nowe zakątki i dzieli się pięknymi kadrami z podróży. Niewątpliwe modelka jest teraz bardzo szczęśliwa, co podkreśla również w instagramowych postach. Dostrzegają to także jej fani: 

Przepiękna para.
Jacy wy jesteście piękni.
Można na was patrzeć i patrzeć.

Najnowsze stylizacje według najnowszych trendów

Tajlandzkie widoki są wprost zachwycające, ale nie tylko one. Marcelina Zawadzka starannie dobiera stylizacje na lato, które na jej nienagannej sylwetce wyglądają wprost oszałamiająco. Zachwytu nie kryli jej obserwatorzy:

Piękna jak zawsze.
Bosko.
Jaka śliczna i czarująca kobieta - pisali.

Pierwsze skrzypce oczywiście grają plażowe outfity. Marcelina zaprezentowała bardzo modny kostium w stalowym kolorze z metalicznym połyskiem. Trend ten promowała ostatnio Kim Kardashian w swojej najnowszej kolekcji kostiumów kąpielowych. Podobne stroje, choć bez urokliwego połysku, można znaleźć w polskich sieciówkach. 

 

W klimacie boho

Marcelina Zawadzka ewidentnie doskonale czuje się również w stylu boho, który świetnie pasuje do upalnego klimatu Tajlandii. Słoneczne kolory zgrabnie łączy z kapeluszem, łańcuszkami i narzutką. Znaleźliśmy idealne odpowiedniki polskich marek i to na wyprzedażach.

 

Ale nie samą plażą człowiek w Tajlandii żyje. Zawadzka odwiedza również miasta, w tym tętniący życiem Bangkok, a to z kolei pole do popisu dla bardziej casualowych stylizacji, idealnych na zwiedzanie lub  randkę. I tu również jest na bieżąco, bo białe total looki, czyli stylizacje w jednym kolorze, to wakacyjny hit. Biel podkreśla opaleniznę, a dzięki krótkiemu topowi Zawadzka może eksponować idealnie płaski brzuch. Influencerka pokazuje także zmysłowe i dopasowane sukienki w uniwersalnych kolorach, idealne na ciepłe wieczory. Wiele podobnych można obecnie wyszukać w promocyjnych cenach.

 

Marcelina we wszystkim wygląda ładnie, pamiętajmy jednak, że nie posiadając sylwetki takiej jak ona, również możemy pozwolić sobie na podobne stylizacje, bo bikini body ma różne oblicza. I to jest piękne!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.