Karolina Pisarek zagrała "365 dni: Ten Dzień". Fani: Najlepsza postać w filmie

Karolina Pisarek pojawiła się na premierze filmu "365 dni: Ten dzień". Fani są pod wrażeniem jej stylizacji.

Karolina Pisarek - początek kariery aktorskiej

Dnia 27 kwietnia odbyła się premiera filmu Blanki Lipińskiej "365 dni: Ten dzień". Na wydarzeniu pojawiła się modelka Karolina Pisarek, która pierwszy raz wzięła udział w tego typu projekcie. Był to jej aktorski debiut, o czym napisała na Instagramie.

Z całego serca dziękuję Blance Lipińskiej, jak i całej produkcji za zaangażowanie mnie w tak wielką międzynarodową produkcję. Dziękuję za ciepłe przyjęcie mnie do swej rodziny i za wsparcie na planie w moich początkach. Wspaniała atmosfera, cudowne przeżycie i spełnienie marzenia!

Pisarek zapytała też fanów, co myślą o postaci Amelii, w którą się wcieliła. W komentarzach pojawiło się sporo komplementów. 

Mega wyszedł ci debiut. Idealnie pasowała do ciebie ta rola i ślicznie wyglądałaś.
Gratulacje. Po przeczytaniu książki zastanawiałam, się kto zagra Amelię. A tu taka miła niespodzianka.
Najlepsza postać w filmie. Ciepła, naturalna, słodka. I świetny angielski!
 

Ciekawy "look" wschodzącej gwiazdy

Pisarek na premierę przyszła w bladoróżowej, krótkiej sukience w piórka, która podszyta była prześwitującą siateczką. Tym samym modelka odsłoniła nogi. Dodatkowo miała na sobie białą marynarkę i szpilki z ostrym czubkiem i wstążką u góry. Całość zaakcentowała małą, wieczorową torebką z ozdobnymi cyrkoniami. Bardzo podobną znajdziecie na stronie mohito.com w cenie 119,99 zł. Co myślicie o kreacji celebrytki?

Jesteście już po premierze nowej produkcji? Jakie jest wasze zdanie o filmie "365 dni: Ten dzień" i grze aktorskiej Pisarek? Czy aktorski debiut celebrytki oznacza koniec jej kariery w modelingu? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.