Buty z libańskimi korzeniami: oryginalne i ręczne robione. Kupisz je teraz na promocji!

PB
20.05.2021 19:43
buty

buty (@melvinandhamilton)

Melvin & Hamilton to rodzinny biznes, który działa na rynku już ponad 30 lat. U jego podłoża leży filozofia zakładająca tworzenie trwałych butów w zgodzie z tradycją i nowoczesnymi trendami.

Buty Melvin & Hamilton wyprzedaż 

Pod koniec lat 80. kiedy marka powstała, pojawiła się moda na styl biznesowy, szczególnie wśród młodych ludzi, którzy wchodzili na rynek pracy. Popularność oksfordów, które są flagowym modelem firmy, rosła z dnia na dzień -  te buty uliczne były wówczas noszone nie tylko w biurze, ale też na mieście czy podczas specjalnych okazji. Wybrałyśmy buty Melvin & Hamilton z wyprzedaży, które świetnie sprawdzą się na lato. Zobacz! 

Obuwie Melvin & Hamilton na lato 

buty Melvin & Hamilton na latobuty Melvin & Hamilton na lato fot. @melvinandhamilton

Niemiecka marka stawia przede wszystkim na jakość - skóry, z których produkuje się buty są najpierw starannie wybierane. Karim i Olivier - właściciele Melvin & Hamilton - postanowili wybrać garbowanie roślinne dla większości butów ze swoich kolekcjach. W ramach tego procesu wytrzymała skóra jest produkowana w sposób przyjazny dla środowiska i bez żadnego ryzyka dla zdrowia. Znakiem rozpoznawczym obuwia jest oryginalna technika wytwarzania - ręczne tkanie, przeplatane skóry, jak również ciekawe detale, kolory i etniczne wzory. Buty Melvin & Hamilton przyciągają wzrok - są oryginalne i wyróżniają się na tle innych propozycji na rynku obuwniczym. Aktualnie trwa  wyprzedaż modeli z poprzednich kolekcji, na której znalazłyśmy świetnie buty na lato. W propozycjach nie brakuje lekkich klapków, plecionych balerin i wzorzystych półbutów. 

Buty na lato: modele Melvin & Hamilton zachwycają jakością i designem! 

klapki na latoklapki na lato fot. @melvinandhamilton

Kreatywność Melvin & Hamilton i procesjonalne podejście do tematu zostały niejednokrotnie docenione nagrodami. Marka otrzymała m.in. statuetkę za Najlepszego Producenta w 2018, przyznawaną przez słynny w przemyśle obuwniczym magazyn Schuhkurier. Właściciele zaczynali od rodzinnego biznesu, który aktualnie jej znany i ceniony na całym świecie. Ręcznie robione obuwie można kupić już w ponad 40 krajach na całym świecie. My wybrałyśmy hity Melvin & Hamilton z wyprzedaży, które kupisz teraz w dużo niższej cenie. Te buty sprawdzą się do każdej letniej stylizacji. 

Więcej o: