Najpiękniejsze sukienki znanych marek na wesele. Dużo propozycji z wyprzedaży!

Paulina Bukarewicz
20.08.2020 17:10
Elisabetta Franchi

Elisabetta Franchi (Fot. Instagram: @Elisabettafranchi)

Sezon weselny trwa w najlepsze i mimo wszelkich utrudnień i niesprzyjających okoliczności nadal chcemy wyglądać pięknie i zachwycać. Jaką sukienkę wybrać, aby zadać szyku? Wybrałyśmy długie kreacje znanych marek w dobrych cenach - w nich oczarujesz nie tylko swojego partnera, ale i pozostałych gości.

Sukienki na wesele znanych marek

Długie sukienki są wyjątkowe, szykowne i eleganckie - podobnie jak same przyjęcia weselne. Szukasz sukni, która będzie pasowała do miejsca i okazji? Świetnie trafiłaś! Wybrałyśmy aż 24 kreacje znanych marek! Są idealne dla druhen, mamy młodej pary lub dla panny młodej na poprawiny. To propozycje idealne, gdy pełnisz na weselu ważną funkcję lub jesteś z najbliższej rodziny państwa młodych. Wśród naszych propozycji znajdziesz perełki zaprojektowane przez Ralpha Laurena lub Elisabettę Franchi. W zestawieniu nie zabraknie też propozycji Guess i Pinko. Wszystkie z poniższych kreacji mają w sobie "to coś". 

 

Najpiękniejsze sukienki maxi na wesele

Kilka sezonów weselnych temu na parkietach sal weselnych i bankietowych królowały sukienki mini. Podkreślały jeden z największych atutów kobiet - zgrabne nogi. W połączeniu ze szpilkami - to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Długa suknia była zarezerwowana dla panny młodej lub druhen. Obecnie coraz częściej wybieramy sukienki o długości maxi nie tylko na wyjątkowe okazje, ale i na co dzień. Są one niezwykle korzystne dla sylwetki - szczególnie w towarzystwie szpilek!

Sprawdź: Modne czerwone sukienki damskie na wesele!

 

Sukienka na wesele dla druhny

Jaką sukienkę powinna mieć druhna na weselu? Naszym zdaniem długa sukienka godna czerwonego dywanu powinna zdać egzamin. Gdzie taką znaleść? Prześwietliłyśmy oferty znanych marek, naszą uwagę szczególnie przykuły sukienki z wyprzedaży - ich ceny są naprawdę atrakcyjne. Pamiętaj jednak, by nie przyćmić panny młodej - to jest jej dzień i powinna czuć się wyjątkowo. Jeśli wybrała subtelną, wręcz skromną suknię ślubną, to twoja kreacja nie może jej przyćmić. 

Zobacz także: Modne sukienki na wesele z koronką!