Sneakersy New Balance - wygodna propozycja na wiosnę. Wybrane modele z wyprzedaży!

New Balance to amerykańskie przedsiębiorstwo, jedno z największych na świecie, które zajmuje się produkcją obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Sneakersy New Balance to modna propozycja na wiosnę! Wybrane modele kupisz ze sporym rabatem!

Sneakersy New Balance na wiosnę 

 

Poniżej więcej wygodnych modeli New Balance na wiosnę: 

Sneakersy New Blance nazywane są "amerykańską legendą". Marka produkuje obuwie sportowe, które jest jednym z najczęściej noszonych butów na całym świecie. Jej początki sięgają roku 1906. Od tamtego czasu wraz z kolejnymi latami obuwie marki zyskało na popularności. Jeśli ciągle pozostajesz w ruchu lub cenisz sobie wygodę i komfort podczas chodzenia wybierz snekaersy New Balance. Jak zaczęła się ich produkcja? Do stworzenia specjalnego łuku wspierającego stopę zainspirował założyciela marki - Wiliam J. Reiley'a-  fakt trzymania równowagi przez nieloty. Właśnie taki balans chciał uzyskać, projektując wkładkę dla robotników, którzy całe dnie spędzali w niewygodnym obuwiu. Pierwsza wkładka tych butów została obmyślona w zaskakujący sposób - na wzór kurzej łapki. Dawała ona stopie trzy nowe punkty podparcia, które układały się w kształt trójkąta - podobnie do pazurków kury. Na tym patencie zostało oparte działanie firmy. 

Sneakersy New Balance - jak je nosić i do czego? 

Sneakersy New Balance - jak je nosić i do czego?Sneakersy New Balance - jak je nosić i do czego? fot. @newbalancepoland

Sneakersy New Balance na wiosnę sprawdzą się do sportowych i eleganckich zestawów. Możesz je nosić do dresów i jeansów, ale także do cygaretek, spódnic i sukienek. Są to buty wygodne, które sprawdzą się na wiele okazji. Łącz je dowolnie, tak jak lubisz. Świetne zestawienie stworzą także z marynarką lub modnym w tym sezonie kombinezonem damskim. Sportowe obuwie całkiem niedawno zakładano wyłącznie do luźnych, niezobowiązujących strojów. Obecnie style w modzie się przeplatają, dlatego też łączymy sportowe buty z eleganckimi ubraniami i na odwrót. Obuwie New Balnace możesz nosić dowolnie, najważniejszy jest twój komfort i dobre samopoczucie w ubraniach, które masz na sobie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.