Śliczne etui na telefon. Te modele ozdobią i zabezpieczą wasze smartfony! Wiele modeli na przecenie

PB
25.07.2020 17:00
etui

etui (@empikfoto)

Szukasz oryginalnego etui na telefon? Chcesz, aby chroniło twój smartfon i ładnie się prezentowało? Oto kilka propozycji, które są świetnie wykonane i wyglądają ślicznie! Sprawdź nasze propozycje.

Śliczne etui na telefon

 

Obecnie obserwujemy wielkie zainteresowanie technologią i smartfonami. Co chwilę kolejne marki wypuszczają coraz to nowsze modele swoich telefonów. Za tym idzie też moda na oryginalne etui. Szczególnie wśród nastolatków popularne jest wyszukiwanie jak najbardziej nietuzinkowego modelu. Obecnie na rynku znajdziemy całą masę stron internetowych i sklepów, w których kupimy modele o przeróżnych motywach (kwiatki, krajobrazy, elementy związane z modą czy muzyką). Etui to to świetny pomysł na upominek - jest praktyczny i na pewno ucieszy każdego. Im ciekawsze, tym lepiej! W empiku znajdziesz kilka super propozycji na twój telefon lub telefon kogoś bliskiego. Etui to świetnie chroni obudowę przed zarysowaniami i brudzeniem się. Wybierz dowolną fotografię i stwórz wyjątkowe etui.

Personalizowane etui na telefon

 

Personalizowane etui na telefon to świetna sprawa, jeśli chcesz mieć zdjęcie bliskiej ci osoby obok siebie. Sprawdzi się ono również jako prezent. Możesz podarować ukochanej osobie, przyjaciółce lub komuś z rodziny etui z waszym wspólnym zdjęciem. Personalizacja w całości zależy od ciebie. Wybierz swoje ulubione zdjęcia i przygotuj gadżet, wykorzystaj dowolne elementy, by spersonalizować swój szablon w jakikolwiek sposób chcesz. Spersonalizowane etui sprawi, że wszystkie twoje ulubione wspomnienia będą zawsze przy tobie. Daj się ponieść wyobraźni i swobodnie komponuj swoje fotografie, tekst i nasze kliparty, by stworzyć projekt inny niż wszystkie! Cały proces trwa 5 minut dzięki intuicyjnemu edytorowi on-line!

Więcej o: