Paulina Sykut-Jeżyna nie popada w zły nastrój w Blue Monday. Olśniewa swoją krótką sukienką w róże od polskiej marki

AS
20.01.2020 19:55
Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna (fot. Instagram Paulina Sykut-Jeżyna)

Paulina Sykut-Jeżyna przyznaje, że nie odczuwa złego nastroju w ten najbardziej depresyjny dzień roku, czyli Blue Monday. Widać to zresztą po jej stylizacji, która jest w ciepłym, czerwonym kolorze i we wzór w róże. Kreacja pochodzi z kolekcji marki Zaquad.

Paulina Sykut-Jeżyna jest osobą bardzo pozytywną i często zaraża innych dobrą energią. Nie straszny jej nawet Blue Monday! Być może właśnie z tego powodu jest jedną z najbardziej lubianych pogodynek. Choć znana jest także z innych ról medialnych, to właśnie za tę ma szansę zdobyć kolejną swoją Telekamerę w kategorii "Prezenter pogody". 

 

Wiele osób docenia nie tylko pozytywną energię prezenterki, ale również jej stylizacje pełne uroku. Paulina Sykut-Jeżyna zawsze stara się, aby były dopracowane i wpisywały się w trendy. Na ostatnio dodanym zdjęciu na Instagramie ma na sobie piękną czerwoną sukienkę o długości mini, z podwójną falbaną w dolnej części. Pochodzi z kolekcji polskiej marki Zaquad. Jest dostępna w sklepie internetowym tego brandu w cenie 520 zł. Kreacja ma romantyczny wzór w róże, a także wyjątkowe szerokie rękawy, tzw. "kimonowe". Pogodynka podkreśliła talię za pomocą skórzanego paska, który urozmaicił stylizację i dodał kobiecości.

Sukienka nawiązuje trochę do folkowego stylu, a także boho. Ciekawym elementem jest również wykończenie falbanek delikatną koronką. Taka stylizacja idealnie sprawdzi się na co dzień, ale dzięki eleganckim dodatkom może pasować także na różne uroczystości. Ubranie Sykut-Jeżyny spodobało się wielu fanom, którzy licznie komplementowali pogodynkę:

Super zdjęcie, przepięknie w tej sukience, zjawiskowo Pani wygląda.
Uśmiech i piękna sukienka wskazują na dobry humor Pani Paulinki, czego życzę na każdy dzień!

Ubrania w folkowym stylu

Folkowy styl to ten nawiązujący do ludowych strojów. Nawiązania mogą być w postaci charakterystycznych printów lub fasonów. W tym stylu znajdziemy różnokolorowe kwiaty, pasy, a także np. bufiaste rękawy, rozkloszowane spódnice i falbany. Wielość kolorów to najbardziej charakterystyczna cecha. Takie ubrania to idealny wybór dla romantyczek i wielbicielek tradycji. Na pewno taka osoba wyróżni się z tłumu!