Złote Globy 2020. Renee Zellweger zgarnęła nagrodę za "Judy". Gratulujemy i patrzymy na jej stylową kreację. Ten krój i kolor to mistrzostwo

Renee Zellweger otrzymała nagrodę za główną rolę w filmie "Judy". Naszą uwagę przykuła także jej bardzo stylowa sukienka. Trafiona w punkt!

Od dłuższego czasu głośno było o Renee Zellweger nie tylko za sprawą jej filmów, ale także  operacji plastycznej oczu, która diametralnie zmieniła jej charakterystyczną twarz. Niestety na gorzej... Jej fani, przyzwyczajeni do lekko okrągłej buzi aktorki z wąskimi oczami, musieli przywyknąć do jej nowego wizerunku. Oczywiście nie wpłynęło to na jej talent. W ciągu ostatnich lat Zellweger mogliśmy zobaczyć w świetnych produkcjach takich jak Bridget Jones 3, Jednakowo inni, Tu i teraz oraz w serialu What/If. Na tegorocznej gali Złote Globy 2020 zdobyła statuetkę w kategorii Najlepsza aktorka w filmie dramatycznym za rolę tytułowej Judy. Trzeba przyznać, że nie jesteśmy zaskoczeni, gdyż Zellweger pokazała w tym filmie swój najlepszy warsztat aktorski. Fabula opowiada o znanej hollywoodzkiej gwieździe Judy Garland, którą zniszczyła rzeczywistość współpracy z wielkimi wytwórniami filmowymi. Zellweger poradziła sobie doskonale z odtworzeniem specyficznego zachowania i charakteru Judy. Nagroda w pełni zasłużona! 

 

Renee Zellweger w kreacji od znanego projektanta 

Oprócz samej nagrody, naszą uwagę zwróciła także kreacja Renee Zellweger na gali Złotych Globów. Aktorka postawiła na odkrywającą ramiona błękitną sukienkę o asymetrycznym kroju, ze sporym rozporkiem po lewej stronie. Sukienka została ozdobiona na brzegach delikatnym obszyciem z kryształkami przechodzącym na ukos od rozporka aż do dekoltu. Tworzy to swego rodzaju iluzję modelującą sylwetkę. Suknia nie jest ani przesadnie strojna ani zbyt skromna. Stworzona w punkt! Kreacja Renee Zellweger pochodzi z kolekcji Armani. Tego typu suknie z rozcięciem z boku są niezwykle kobiece i modne. Sprawdzą się na wiele oficjalnych okazji. Gwiazda zestawiła swoją sukienkę z satynowymi szpilkami w pasującymi do kreacji kolorze. Do tego wybrała złoto-srebrną bransoletkę z wizerunkiem węża. Jedna bransoletka zdecydowanie wystarczyła, aby dopełnić całą stylizację. 

Podoba wam się suknia Renee Zellweger? Nam bardzo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.