Paulina Sykut-Jeżyna świętowała 3. urodziny swojej córeczki Róży. Fani składają życzenia i pytają o piękną sukienkę gwiazdy!

BA
05.12.2019 14:45
sykut sukienka eva minge

sykut sukienka eva minge (sykut sukienka eva minge)

Wczoraj Paulina Sykut-Jeżyna świętowała urodziny swojej córeczki. Pod jej zdjęciem na Instagramie pojawiło się sporo życzeń dla małej jubilatki wraz z komplementami dla prezenterki, która wyglądała zjawiskowo!

Ostatnia środa była bardzo szczególna dla rodziny Pauliny Sykut-Jeżyny. Jej córeczka Róża obchodziła trzecie urodziny. Nie wiemy dokładnie, gdzie odbyło się przyjęcie, ale na zdjęciu prezenterki widać, że nie obyło się bez pięknych dekoracji i balonów. Z komentarzy możemy też dowiedzieć się, że Róża miała tort z bohaterką jej ulubionej bajki Kraina Lodu. My również przyłączamy się do życzeń i mamy nadzieję, że przyjęcie było udane! 

 

Patrzymy też oczywiście na stylizację Pauliny Sykut-Jeżyny. Gwiazda zdecydowała się na piękną, satynową sukienkę w kolorze czerwono-czarnym, okraszoną zwierzęcym wzorem. Znajdziemy ją w ofercie polskiej marki Feme Stage, należącej do Evy Minge. Ceny ubrań tej marki pozytywnie zaskakują. Sukienka naszej gwiazdy kosztuje na przykład 94,95 zł, wprawdzie po przecenie, ale jej regularna cena również nie jest zbyt wysoka - 189,90 zł. Większość sukienek znajdziemy tam właśnie w takim przedziale cenowym. Sykut zestawiła tę sukienkę z czarnymi długimi kozakami. Wyglądała naprawdę fajnie! 

Sukienki w zwierzęce wzory - idealne na imprezy 

Wybierasz się na ważną imprezę i chcesz włożyć fajną sukienkę? Dobrym pomysłem będą modele okraszone zwierzęcym wzorem. Wyglądają zawsze efektownie i są bardzo modne od kilku sezonów. 

Do wyboru masz sukienki w zwierzęce wzory w naturalnych kolorach, łączące beż, czerń, biel oraz szarości. Jednak niektóre marki oferują nam bardziej szalone barwy, jak bordo, butelkowa zieleń, czerwień lub odcienie koloru niebieskiego. Każda z tych wersji kolorystycznych będzie w porządku. Jeśli chodzi o fason, to w tym sezonie możesz wybrać sukienki midi, które są eleganckie i odpowiednie na niemal każdą okazję. A materiał? Wśród "zwierzęcych" sukienek znajdziesz modele ze zwiewnych materiałów lub z satyny. Niektóre marki oferują też modele dzianinowe. 

Więcej o: