Czarna torebka to must have na jesień! Wybrałyśmy najlepsze modele shopperek i listonoszek

Czarna torebka to must have każdej kobiety. Jest to kolor uniwersalny, a dodatkowo zawsze na czasie! Torebka - listonoszka lub shopperka to świetny wybór na jesień. Będzie pasować do wszystkich kolorów płaszczy i kurtek. Sprawdzi się nie tylko teraz, ale w każda porę roku. Zobacz, nasze propozycje!

Czarna torebka - listonoszka 

 

Czarną torebkę powinna mieć w szafie każda kobieta. Jest to uniwersalny, praktyczny i wygodny dodatek, dzięki któremu twoja stylizacja może dostać nowe życie. Wiele osób uważa, że czarny kolor, choć zawsze modny i na czasie, jest monotonny i nie wnosi nic nowego do ostatecznego wyglądu stroju. Jest to mylne myślenie! Czarna torebka, czy to zwyczajna, czy urozmaicona za pomocą łańcuszka, wstawek i ozdób jest idealnym wykończeniem każdego looku. Sprawdzi się do eleganckich sukienek, jeansów, a nawet zestawów z dresami! Wystarczy przejrzeć Instagram i zobaczycie jak wiele modowych influencerek tak chodzi! Wybrałyśmy różne modele czarnych listonoszek - wiele z nich kupisz teraz sporo taniej. Wśród nich znajdują się także egzemplarze tak znanych marek, jak: Calvin Klein, Tommy Hilfiger czy Versace! Zerknij na nasze propozycje i wybierz model idealny dla ciebie.  

Sprawdź: Czarne listonoszki na ramię!

Czarna torebka - shopper 

 

Pojemna, czarna torebka sprawdzi się u każdej z nas. Shopperka pomieści wszystkie niezbędne dla nas przedmioty. Ten rodzaj torebki szczególnie sprawdza się do pracy i na uczelnię. Zapakujesz do niej notatki, potrzebny notes, pojemnik z jedzeniem, drobne kosmetyki. Zmieści się także kubek na kawę lub butelka z woda. Taka torebka posłużyć może również jako bagaż podręczny, który zabierzesz ze sobą do samolotu.Jak widać, jest to rodzaj torebki - praktyczny i wielozadaniowy. Sprawdźcie, wybrane przez nas modele. Wiele markowych egzemplarzy teraz taniej! 

Zobacz także: Listonoszki na ramię ze skóry!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.