Akcesoria dla dzieci. Foteliki, personalizowane kocyki i ubranka w stylu pociech gwiazd. Porządne i urocze

BA
18.03.2019 21:00
akcesoria dziecięce

akcesoria dziecięce (akcesoria dziecięce)

Wybierasz się w podróż z dzieckiem? A może często jeździsz z dzieckiem samochodem? Zadbaj więc o jego bezpieczeństwo i komfort. Mamy dla ciebie akcesoria i ubranka, które mogą Ci się przydać!

Podróż z dzieckiem bywa problematyczna. Trzeba przede wszystkim zapewnić maluszkowi komfort oraz bezpieczeństwo, szczególnie w trakcie jazdy samochodem czy rowerem. Oprócz tego ważny jest też ubiór, który w każdym sezonie powinien być dopasowany do pogody. Jeśli więc jesteś często podróżującą mamą, to mamy dla ciebie kilka akcesoriów i ubranek, które mogą ci się przydać wiosną! 

Urocze kocyki i wygodne ubranka dla dzieci 

Akcesoria dla dzieci - kocyki i ubrankaAkcesoria dla dzieci - kocyki i ubranka / fot. Instagram (Natalia Siwiec), mat. partnerów

Podczas spaceru z dzieckiem czy nawet w trakcie podróży musisz zadbać o to, by dziecku było odpowiednio ciepło. Wiosną wiec wyposaż się w przynajmniej kilka ubranek dziecięcych z miłych w dotyku, naturalnych materiałów. Idealne będzie na przykład dziecięce body, które połączysz z rajstopkami albo śpioszki z nieco cieńszych materiałów. Wiele marek oferuje także personalizowane ubranka z imieniem dziecka. Oprócz ubranek przyda ci się także kocyk, który chroni przed zimnem oraz pozwala dziecku czuć się wygodnie i bezpiecznie. Tutaj również możesz sprezentować swojemu maluszkowi kocyk spersonalizowany, na przykład z imieniem i datą urodzenia albo ze śmiesznym cytatem. 

Foteliki samochodowe dla dzieci 

Akcesoria dziecięce - fotelikiAkcesoria dziecięce - foteliki / fot. Instagram (Paulina Sykut-Jeżyna), mat. partnerów

Fotelik samochodowy lub rowerowy, to bardzo istotne akcesoria dla podróżujących rodziców. Idealny fotelik powinien być wykonany z wysokiej jakości materiałów, które będą wytrzymałe i miłe w dotyku. Musi być też wyposażony w odpowiednie mocowania i pasy zabezpieczające z łatwą do przystosowania regulacją. Oprócz tego dobrze jest, jeśli fotelik "rośnie" razem z dzieckiem. Dzięki temu wraz ze zmieniającym się wzrostem i ciałem dziecka, fotelik będzie nadal użyteczny. Wiele marek oferuje piękne i odpowiednie modele, które są nie tylko solidne, ale także i stylowo wyglądają! 

Więcej akcesoriów i ubranek dla dzieci znajdziesz w naszym przeglądzie poniżej!