Te kolczyki ożywią nawet najprostszą stylizację! Stylowe chwosty to najmodniejsza biżuteria sezonu

Dodatki do stylizacji potrafią zrobić furorę. Zwłaszcza, jeśli postawisz na najmodniejsze rozwiązania sezonu. Proponujemy, żebyś do swoich zestawów wybrała kolczyki chwosty, które uwielbiają gwiazdy!

Szukając dodatków do swoich stylizacji, koniecznie powinnaś pomyśleć o biżuterii. Proponujemy, żebyś szczególną uwagę zwróciła na kolczyki, które oczywiście kupisz w wielu sieciówkach, czy sklepach z biżuterią bądź u jubilera, ale warto też poszukać czegoś ciekawego i niebanalnego w internecie. W końcu zamawiamy rzez internet wiele ubrań, więc czemu nie kupić też biżuterii? W takich sklepach asortyment będzie dużo większy i taki dodatek wcale nie musi kosztować wiele. 

Kolorowe kolczyki chwosty

kolczyki chwosty/mat. partnerakolczyki chwosty/mat. partnera www.instagram.com/pkrupinska

W ostatnich sezonach bardzo popularne stały się kolczyki z chwostami, które też możemy zobaczyć u naszych gwiazd! Nosi je między innymi Paulina Krupińska czy Anna Wendzikowska. Wybór wśród kolczyków z frędzlami jest naprawdę duży. Możesz przebierać pośród ich rozmiarów, jaki i kolorów czy modeli. Poniżej przygotowałyśmy dla ciebie kolczyki chwosty w intensywnych barwach. Taka biżuteria doskonale pasuje do wielu ubrań, sprawdzi się zwłaszcza przy monochromatycznych stylizacjach, wtedy na pewno będzie się wyróżniać! Śmiało możesz na nią postawić w czasie każdego wyjścia.

Stonowane kolczyki chwosty

kolczyki chwosty/mat. partnerakolczyki chwosty/mat. partnera www.instagram.com/aniawendzikowska

Jeżeli nie lubisz kolorów, możesz wybrać dla siebie kolczyki w bardziej klasycznych i stonowanych barwach. Czarne, beżowe czy szare to propozycje, które sprawdzą się przy eleganckich zestawach. Pięknie podkreślą szyję i dodadzą wyjątkowego wyglądu. Frędzle są teraz modne, a w postaci biżuterii potrafią wzbogacić każdy zestaw!

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.