Okulary przeciwsłoneczne w stylu gwiazd: jak je dobrać do kształtu twarzy? My wiemy i mamy super modele!

Szukasz nowych okularów przeciwsłonecznych? Teraz masz okazje kupić markowe modele o wiele taniej. Zobacz, jak dobrać idealny model do kształtu twarzy i wybierz coś dla siebie!

Okulary przeciwsłoneczne to nieodłączny element letnich stylizacji. Obecnie mamy do wyboru wiele ciekawych modeli: od klasycznych, po te najbardziej fantazyjne i przykuwające wzrok modele. Masz swój ulubiony typ? Gwiazdy mają! Właśnie dlatego wybieramy kilka najładniejszych modeli i podpowiadamy, jak dobrać je do kształtu twarzy. 

Klasyczne okulary przeciwsłoneczne 

Klasyczne okulary przeciwsłoneczneKlasyczne okulary przeciwsłoneczne / fot. instagram.com/miss_zi/ materiały partnerów

Klasyczne okulary przeciwsłoneczne o prostokątnym lub lekko zaokrąglonym będą idealnym wyborem, jeśli posiadasz okrągłą twarz. Mając pulchniejsze policzki, wybieraj nieco większe modele o grubszej oprawce i grubszych zausznikach. Klasyczne okulary przeciwsłoneczne dostaniemy zazwyczaj w kolorze czarnym lub brązowym, ale niekiedy możemy też trafić na inne barwy jak na przykład modne pastele. Zdecydujesz na czarne okulary w stylu Zosi Ślotały czy może na inny kolor? 

Zobacz: Okulary przeciwsłoneczne marki Ray-Ban sklepu Visionexpress.pl na wyprzedaży!

Kocie okulary przeciwsłoneczne 

Okulary przeciwsłoneczne kocieOkulary przeciwsłoneczne kocie / fot. instagram.com/taannamucha/ materiały partnerów

Okulary w kształcie kocich oczy są niezwykle modne w tym sezonie. Możemy dostać je w postaci klasycznej z grubszymi oprawkami albo w postaci metalowej ze zwykłymi lub z lustrzanymi szkłami. Taki kształt okularów najlepiej pasuje dla okrągłej twarzy lub twarzy w kształcie serca, która zwęża się ku dołowi. Kocie okulary świetnie wyrównują proporcje i wyglądają bardzo stylowo. Nadają pazura! Spójrz chociażby na model Anny Muchy. Jest świetny! 

Okrągłe okulary / lenonki

Okrągłe okulary przeciwsłoneczneOkrągłe okulary przeciwsłoneczne / fot. instagram.com/kingarusin/ materiały partnerów

Hitem ostatnich sezonów są także okrągłe okulary przeciwsłoneczne, czyli tak zwane lenonki. Dla kogo będą najlepsze? Dla kobiet o wyraźnych i ostrych rysach twarzy. Najlepiej wyglądają na szczupłej twarzy, która nie posiada zaokrąglonych policzków. Okrągłe oprawki łagodzą ostre rysy i dodają uroku. Jeśli więc posiadasz szczupłą twarz, to zdecyduj się na model w stylu Kingi Rusin

Zobacz: Okulary Wayfarery marki Ray-Ban w okazyjnych cenach!

Więcej modnych okularów przeciwsłonecznych znajdziesz w naszym przeglądzie poniżej! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.