Z czym nosić pudrowy róż? Małgorzata Rozenek i Zosia Ślotała opanowały ten kolor do perfekcji. Mamy super propozycje

Pudrowy róż chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Poza tym, to kolor, który pasuje każdemu. Z czym gwiazdy łączą ten odcień? Możecie się zainspirować!

Pudrowy róż to jeden z najpopularniejszych odcieni pastelowych kolorów. Jego zaletą jest to, że pasuje do niemal każdego typu urody. Dobrze będzie w nim wyglądać zarówno blondynka, jak i brunetka. Ponadto łatwo go połączyć z innymi kolorami i stworzyć niebanalne stylizacje. Zastanawiasz się, z czym łączyć pudrowy róż? Oto garść inspiracji.

Pudrowy róż i pastele 

Pudrowy róż z czym łączyć - pastelePudrowy róż z czym łączyć - pastele / fot. instagram.com/m_rozenek/ materiały partnerów

Pudrowy odcień różu z powodzeniem można zestawić z innymi pastelowymi kolorami. Stworzysz w ten sposób bardzo kobiecą i pełną uroku stylizację, która będzie idealna na lato oraz na takie okazje, jak wesela, randki czy oficjalne przyjęcia. Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na damski garnitur z białą koszulą oraz z różowymi sandałami. Taka stylizacja sprawdzi się nawet w pracy! 

Pudrowy róż i mocny kolor

Pudrowy róż i mocne koloryPudrowy róż i mocne kolory / fot. instagram.com/miss_zi/ materiały partnerów

Pudrowy róż świetnie wygląda także z mocniejszymi brawami. Jeżeli więc lubisz bardziej zdecydowane stylizacje, to koniecznie powinnaś zdecydować się na połączenie różu z wesołym kolorem. Możesz stworzyć stylizację, wzorując się na zestawie Zosi Ślotały. Wygląda doskonale! Jasny róż będzie też dobrze wyglądać z kobaltem, fuksją, pomarańczem, czerwienią lub soczystą żółcią. Nie bój się eksperymentować z tym odcieniem. Z pewnością znajdziesz wtedy swoje ulubione połączenie! 

Wiesz już, z czym zestawisz pudrowy róż? Poniżej mamy jeszcze kilka ładnych ubrań w tym kolorze. Idealne na ten sezon! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.