Czas na szorty! Te modele wydłużają nogi i są BARDZO seksowne. Większość z nich kosztuje ok. 100 zł

PJ
30.05.2018 09:00
Kolaż/Materiały partnera/www.instagram.com/juliawieniawa/

Kolaż/Materiały partnera/www.instagram.com/juliawieniawa/ (Kolaż/Materiały partnera/www.instagram.com/juliawieniawa/)

W tym sezonie chcecie wyglądać jeszcze lepiej? Warto zwrócić uwagę na szorty, które optycznie wydłużą wasze nogi.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/juliawieniawa/

Nogi możemy eksponować nie tylko dzięki spódniczkom i wysokim obcasom, ale też za pomocą szortów! Te wygodne i komfortowe spodnie, stanowią nieodłączny element letnich stylizacji. Temperatura na dworze wzrasta, dlatego przygotowałyśmy dla was przegląd krótkich spodenek, które optycznie wydłużą i pięknie wyeksponują wasze nogi. Warto zwrócić uwagę na te konkretne modele, jeżeli chcecie, żeby wasze nogi przykuwały uwagę i wyglądały na dłuższe. 

Spójrzcie na zdjęcie Julii Wieniawy. Aktorka jest na nim w bardzo krótkich spodenkach polskiej marki - Missdenim. Ich koszt to jedyne 139 zł. Jeżeli chcecie wyglądać tak świetnie, jak Julka, warto żebyście zwróciły uwagę na szorty poniżej. Wśród nich znajdziecie niedrogie modele, które zawrócą wam w głowie! 

Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
  • hens

    Oceniono 3 razy 1

    Pamiętajcie "modnisie", im bardziej porwane gacie tym jesteście bardziej cool. Najbardziej poszukiwane są te przetarte w kroku..............w sraczu i w łóżku nie trzeba ich zdejmować i w butiku pytaj się o "muszelki"

  • Gość: Paulina

    Oceniono 4 razy -4

    do szortów trzeba mieć zgrabne nóżki, niestety moje nie są wspaniałe dlatego nadszedł czas na zadbanie o swoje ciało. Do pomocy wybrałam fittspray.com , wiem, że już niebawem będę w dobrej formie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX