Dojrzała cera wymaga specjalnej pielęgnacji, aby na długo jeszcze pozostała gładka, sprężysta i zdrowa. Podstawą pielęgnacji jest odpowiednie nawilżanie oraz dostarczenie skórze cennych składników jak witamina E i A, ekstrakty roślinne oraz retinol i kolagen. Wybrałyśmy więc dla ciebie kosmetyki, które doskonale uzupełnią te składniki i świetnie zadbają o skórę po 40-tce i 50-tce!
Podczas wyboru kremu do twarzy zwróć szczególną uwagę na produtky, które zawierają dużo naturalnych składników, ekstraktów z roślin i olejków. Ciekawe propozycje ma obecnie w swojej ofercie marka Yves Rocher - linia Hydra Vegetal oraz Dermika In Tense. Kremy te bogate są w szereg bioskładników, które świetnie wpływają na poprawę kondycji skóry, delikatnie ją napinają oraz odżywiają. Z tańszych produktów warto zaufać marce Himalaya, która opiera skład swoich produktów na zasadach ajurwedy.
Świetną alternatywą i miłą odmianą od czasu do czasu są różnego rodzaju olejki naturalne, emulsje i eliksiry do twarzy. Dzięki nim skóra staje się odpowiednio nawilżona, miękka i odżywiona. Warto stosować takie kosmetyki dwa razy w tygodniu na dobrze oczyszczoną skórę. Godne polecenia emulsje, olejki i eliksiry znajdziemy w ofercie Yves Rocher, Annabelle Minerals, Vianek i Nacomi. Wszystkie stworzone z naturalnych składników stanowią must have w kosmetyczce dojrzałej kobiety.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Gabriel z "Rolnik szuka żony" dobrze wiedział, czego chce. Długo nie czekał z decyzją
Kassin nie gryzł się w język po przemowie Kaczorowskiej. Tylko nam ujawnił kulisy. "Budowali mur"
Kaczorowska zaskoczyła Polsat. Odwołała swój udział w popularnym programie
Kaczorowska w ostatniej chwili odwołała udział w programie. Znamy stanowisko menedżera kabaretu
Bez ceregieli sparodiował zachowanie Kaczorowskiej w "Tańcu z gwiazdami". Nagranie podbija sieć
Kaczorowska zaliczyła wizerunkową katastrofę? Ekspertka tylko u nas zdradza, czego widzowie jej nie wybaczą
Smutna prawda o karierze Artura Barcisia. Z goryczą mówi, co się stało po "Ranczu"
Fani martwią się o Żebrowskich. Na profilu właśnie pojawiła się nowa relacja
To on od ponad dwóch dekad jest partnerem Janji Lesar. Dobrze go znacie