Eleganckie torebki w stylu Kingi Rusin. Coccinelle, Bellucci i inne markowe modele. Z nimi każdy strój nabierze klasy!

PJ
13.05.2018 09:00
Kolaż/Materiały partnera

Kolaż/Materiały partnera (www.instagram.com/kingarusin)

Torebki dla kobiet z klasą, które cenią sobie elegancję i szyk. Pod lupę bierzemy dziś styl Kingi Rusin. Mamy modele, obok których nie przejdziecie obojętnie

Kinga Rusin jest kobietą z klasą, która ma świetny styl. Jej zestawy trafiają w gust wielu kobiet, które chcą wyglądać elegancko i szykownie. Dobrane przez dziennikarkę dodatki zawsze robią wrażenie. Szczególnie mowa tu o torebkach. Ten praktyczny i niezawodny element, każdej kobiecej stylizacji, powinien pomieścić wasze najpotrzebniejsze rzeczy, a do tego prezentować się świetnie. Przygotowałyśmy dla was torebki w stylu Kingi Rusin. Spójrzcie tylko na zdjęcie. Prezenterka ma na nim czarną torbę zdobioną frędzlami, przepasaną przez ramię. Znając gust dziennikarki, ten dodatek nie kosztował mało. Poniżej znajdziecie bardzo podobne do niego modele.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera KAPiF

Nie znamy kobiety, która w swojej garderobie nie miałaby paru modeli torebek. W końcu chyba nic tak nas nie cieszy, jak nowa para szpilek czy właśnie kolejna torebka. Dlatego zerknijcie poniżej i zobaczcie cudowne fasony, które dla was przygotowałyśmy. Kuferkowe torby idealnie sprawdzą się w pracy czy na przyjęciu. Kinga Rusin zawsze wybiera piękne torebki, dlatego zainspirujcie się jej stylem!

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/kingarusin

Poniżej więcej produktów

Więcej o: