Katarzyna Cichopek ma za sobą głośne rozstanie z Marcinem Hakielem. Szczęście znalazła u boku Macieja Kurzajewskiego. Zakochani prowadzą razem program "halo tu polsat", gdzie czasami uchylają rąbka tajemnicy na temat swojej relacji. - U nas jest bardzo dobrze. Rozumiemy się świetnie i w programie, i poza programem - mówił jakiś czas temu Maciej Kurzajewski w śniadaniówce. Teraz prezenterzy postanowili odpocząć od pracy w telewizji. Jak dowiadujemy się z sieci, ostatnio wyjechali z Polski i wybrali się do Hongkongu.
Prowadzący "halo tu polsat" postanowili podzielić się fotorelacją z wyjazdu w mediach społecznościowych. Na załączonych kadrach zakochani zapozowali na wzgórzu Wiktorii oraz na tle pomnika Bruce'a Lee. Co ciekawe, na jednym zdjęciu Kurzajewskiemu towarzyszyła tajemnicza postać. Z hashtagów, którymi opatrzył fotorelację, dowiadujemy się, że prawdopodobnie był to jeden z jego synów. "Rodzinna wycieczka", "Ojciec i syn" - czytamy w opisie. Pod postami Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek zaroiło się od komentarzy. "Super, piękne miejsce", "Cudownie razem wyglądacie", "Fantastycznego wypoczynku", "Wspaniale", "Tęsknimy" - napisali internauci. Omawiane kadry z wakacji Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek znajdziecie w naszej galerii zdjęć.
PRZECZYTAJ TEŻ: Emocjonalna reakcja Katarzyny Cichopek po słowach Macieja Kurzajewskiego. Wszyscy to usłyszeli
Na instagramowym profilu produkcji "halo tu polsat" pojawił się zabawny filmik z Agnieszką Hyży i Maciejem Rockiem w rolach głównych, którzy prężnie pracowali na planie śniadaniówki. - Żeby odpoczywać mógł ktoś, ktoś musi pracować. Także bawcie się dobrze - mówił "zawiedziony" Maciej Rock. - No właśnie, ciężko - wtrąciła Agnieszka Hyży. Maciej Kurzajewski zareagował na nagranie. "Dziękujemy. Też życzymy dobrej zabawy podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów" - czytamy na InstaStories prezentera.
Felicjańska o zarobkach w "Królowej przetrwania". Wspomniała o kwocie
Widzowie podzieleni nowym sezonem "Euforii". "Nie da się tego sprowadzić do samej wolności artystycznej"
Żona porzuciła go dla młodszego. Gwiazdor Ich Troje błagał, żeby wróciła
Wałęsa ujawnił zaskakujące kulisy spotkania z Macronem. "Bardzo go to interesowało"
"Praca gorsza niż kopanie rowów". Piaseczny relacjonuje wiosenne porządki
Wielkie zmiany w jury "Tańca z gwiazdami". Jedna z gwiazd odchodzi
Felicjańska o relacji z synami. Padły poruszające słowa. "Nigdy we mnie nie przestali wierzyć"
Rodzice Damiana z "Must Be the Music" przerwali milczenie. "Droga sądowa nie została zainicjowana przez nas"
Gdy Przybylska zmarła, jej najmłodszy syn miał trzy lata. Jego słowa o mamie poruszają