Fani martwili się o zdrowie Cezarego Pazury. Żona wyjawiła, co mu dolega

Cezary Pazura niedawno wyjawił, że ma problemy z kręgosłupem. Wieści o stanie zdrowia aktora zaniepokoiły fanów. Już wiadomo, co się z nim dzieje. Sprawę skomentowała Edyta Pazura.

Cezary Pazura to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Widzowie pokochali go za rolę w "Kilerze", ale na swoim koncie ma udział w wielu kultowych polskich produkcjach. Już w październiku premierę będzie miał kolejny projekt z jego udziałem. Pazura wystąpił w filmie "Ludzie" w reżyserii Macieja Ślesickiego. Jak się okazuje, wieloletnia praca na planach filmowych znacząco odbiła się na jego zdrowiu. W jednym z ostatnich wywiadów Pazura wyznał, że ma problemy z kręgosłupem. Czy grozi mu coś poważnego? Sprawę skomentowała żona aktora. 

Zobacz wideo Gwiazda lat 90. jest poważnie chora. Wykryto u niej stwardnienie rozsiane [WYWIAD PLOTKA]

Cezary Pazura ma problemy z kręgosłupem. "Niedawno to odkryliśmy"

Cezary Pazura w najnowszym wywiadzie dla stacji RMF FM wyjawił, że jest zmuszony do noszenia specjalnego pasa stabilizującego z powodu złamanego kręgosłupa. Jak podkreślił, złamanie jest konsekwencja mikrouszkodzeń, jakich nabawił się podczas wieloletniej pracy na planach filmowych. Te wieści od razu zaniepokoiły fanów. W ostatniej rozmowie z Plejadą Edyta Pazura odniosła się do tych wieści i uspokoiła fanów aktora. Żona Cezarego Pazury podkreśliła, że problem dotyczy lędźwiowej części kręgosłupa i nie jest wymagana operacja. Podstawą w tym przypadku będzie rehabilitacja. 

To jest pęknięcie, które odkryliśmy niedawno. Musi teraz przejść rehabilitację. Wszystko jest w porządku, funkcjonuje normalnie

- skomentowała Edyta Pazura. Żona aktorka podkreśliła, że para jeszcze nie wie, ile potrwa rehabilitacja i wszystko zależy od tego, jak szybko kręgosłup będzie się zrastać. 

Edyta i Cezary PazuraEdyta i Cezary Pazura fot. kapif.pl

Cezarego Pazury zabrakło na pogrzebie Rewińskiego. Aktor miał ważny powód

Niedawno media obiegła wiadomość o śmierci Janusza Rewińskiego, który stworzył niezapomnianą postać Siary w "Kilerze". Cezary Pazura nie pojawił się jednak na pogrzebie aktora. Jak się okazuje, sam boryka się z poważnymi problemami w rodzinie. - Powód był tylko jeden jedyny. Ja mam tatę w bardzo ciężkim stanie. Odwiedziny w szpitalu są w określonych godzinach. Nie mogłem być na pogrzebie, bo mam swoje problemy, niosę swój krzyż - powiedział w rozmowie z JastrząbPost. 

Twoja ulubiona rola Pazury to:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.