Gwiazdy na zakończeniu roku szkolnego. Elegancka Socha, Glinka nie kryje dumy. Jest i córka Schreiber

Zakończenie roku szkolnego już za nami! Gwiazdy pękają z dumy i chętnie wrzucają zdjęcia swoich pociech do sieci. Spójrzcie na ich stroje!

Świadectwa rozdane, nagrody wręczone, brakowało jeszcze kilku pamiątkowych zdjęć, ale oto i one! Gwiazdy nie mogły przegapić takiej okazji. Tuż po zakończeniu roku szkolnego w sieci zawrzało od ujęć dumnych rodziców. Zdjęcia wrzucili m.in. Marcin Mroczek, Małgorzata Socha i Katarzyna Glinka. Co nieco z tego wyjątkowego dnia zdradziła także Marianna Schreiber. Kilka słów od siebie dodała również Anna Bardowska. Zdjęcia, o których mowa znajdziecie w galerii na górze strony! 

Zobacz wideo Dni wolne w roku szkolnym 2024/25. Czeka nas rekord. 17 dni laby w grudniu

Marcin Mroczek ze swoimi "bliźniakami". Małgorzata Socha zaraz zaczyna wakacje 

Aktor wrzucił na swój profil na Instagramie urocze zdjęcia ze swoimi synami. "Jestem mega dumny z moich synów. Jeden właśnie zakończył drugą klasę z wyróżnieniem, a drugi zaczyna swoją szkolną przygodę" - pisał podekscytowany. Mroczek przy synach wygląda jak ich starszy brat. Chłopcy zdecydowanie wdali się w tatę. Po zdjęciach widać, że od dawna czekali na ten wyjątkowy dzień! Urocze ujęcie wrzuciła też Małgorzata Socha. Aktorka założyła elegancki garnitur w paski z dwurzędową marynarką. Przed nią pozowały uśmiechnięte córki. "Jeszcze tylko po świadectwa i zaraz zaczynamy wakacje" - informowała zadowolona gwiazda. Relacją z zakończenia roku podzieliła się także Katarzyna Glinka. Mama ma powody do dumy, ponieważ jej córka otrzymała świadectwo z paskiem! 

Zakończenie roku. Schreiber wybrała się z córką na mszę. Relację dodała też Anna Bardowska 

Zawodniczka Clout MMA pochwaliła się, że wspólnie z córką idą na uroczystą mszę z okazji zakończenia roku. Później Schreiber wrzuciła nagranie, które prawdopodobnie przedstawia kulisy sesji zdjęciowej. Córka celebrytki pozowała przy rekwizytach w bardzo eleganckim stroju. Dumna ze swojego syna była również Anna Bardowska. Rolniczka podobnie jak malec nie mogła doczekać się wakacji. Na Instagrama dodała zdjęcie chłopca z pamiątkowym dyplomem. A jak nastroje po zakończeniu roku u naszych czytelników? Dajcie znać w sondażu na końcu artykułu! ZOBACZ TEŻ: Agata Rubik relacjonuje "gruaduation" córki. Tak to się robi w Miami. "Dzieje się"

Zakończenie roku u Anny BardowskiejZakończenie roku u Anny Bardowskiej Fot. @ania.bardowska/Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.