Agata Rubik relacjonuje "gruaduation" córki. Tak to się robi w Miami. "Dzieje się"

Agata Rubik wraz z rodziną mieszkają w USA. To tam rozwijają swoje biznesy, a ich córki chodzą do amerykańskich szkół. Alicja właśnie miała zakończenie roku.

Agata Rubik chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych kulisy "amerykańskiego snu". Pokazuje kadry z domu, sąsiedztwa, a także popularne miejsca, do których chadza z rodziną. Życie w Miami ma wiele zalet, ale także wad, o których influencerka wielokrotnie wspomina. Tym razem skupiła się na ważnej uroczystości - zakończeniu roku szkolnego u młodszej córki. Jesteście ciekawi tej relacji?

Zobacz wideo Glam polubiła Rubik. Mieszkają w Miami

Agata Rubik poszła z mężem na zakończenie podstawówki Ali. Co za uroczystość

- Dzieje się. Idziemy na zakończenie podstawówki u Ali. Tzw. graduation [uroczystość wręczenia dyplomów - przyp. red.]. I zostanie już tylko pięć dni szkoły i wakacje - relacjonowała podczas spaceru z Piotrem Rubikiem. Na kolejnych InstaStories widzimy, że uczniowie odbierają dyplomy i są po kolei wyczytywani na scenę. Nie mogło wśród nich zabraknąć młodej Polki - Alicji Rubik. Córka znanego kompozytora dumnie wkroczyła po odbiór dyplomu. Po części oficjalnej zapozowała w dziewczęcej sukience z dokumentem i statuetką. Kadry z zakończenia roku znajdziecie w galerii na górze strony.

Agata Rubik z córkamiAgata Rubik z córkami https://www.instagram.com/agata_rubik/

Agata Rubik o trudnościach córki w szkole w USA

Influencerka chętnie opowiada o tym, jak wygląda edukacja jej córek w zagranicznej szkole. Helena uczęszcza do bardzo wymagajacego liceum. Jak wyglądały jej początki za granicą? Szczegóły przekazała Agata Rubik na Instagramie. "Niestety, Helena nie wróciła do domu z uczuciem satysfakcji po pierwszym dniu. Jednak wróciła z zadaniami domowymi" - wspominała początki w nowym miejscu. Helena od dawna ma wyznaczone cele edukacyjne, do których dzielnie dąży. Wielokrotnie od jej mamy dowiadywaliśmy się, że jest wybitną uczennicą. "Helena ma swój plan, który realizuje, a jak coś idzie nie po jej myśli, to jest zła" - wspominała. Podczas live'a powiedziała także o pewnych obawach dotyczących szkoły - Została przydzielona do różnych grup, niekoniecznie te grupy jej odpowiadają, chce się przenieść do najlepszych. Bała się, że zostanie wrzucona do jakiegoś worka i nikt nie będzie się przejmował tym, jaka jest - wyznała Rubik. 

Instagramowe relacje Agaty Rubik od kiedy mieszka w Miami...
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.