Roxie Węgiel oprowadziła "DDTVN" po stumetrowym apartamencie. Przeszklona sypialnia specjalnie dla ukochanego

Roksana Węgiel postanowiła pokazać ekipie "Dzień dobry TVN" jak na co dzień mieszka. Nowoczesny apartament może zaskoczyć.

Roksana Węgiel jest jeszcze nastolatką, a w życiu zawodowym osiągnęła już naprawdę dużo. Nie dziwi, że wielu fanów interesuje się tym, jak na co dzień żyje piosenkarka. 19-latka postanowiła zaprosić ekipę "Dzień dobry TVN" do swojego mieszkania, którego jeszcze nie pokazywała. Oprowadziła dziennikarza śniadaniówki i opowiedziała o zakątkach stylowo urządzonego apartamentu. 

Zobacz wideo Jak Roksana Węgiel ocenia Fagatę?

Roksana Węgiel pokazała swoje mieszkanie. Jest nowocześnie

Roksana Węgiel mieszka ze swoim mężem Kevinem w stumetrowym apartamencie. Gwiazda postanowiła oprowadził ekipę śniadaniówki TVN po mieszkaniu. Salon połączony jest z kuchnią. Jak podkreśliła artystka, w czterech ścianach nie może zabraknąć kwiatów, co widać na pierwszy rzut oka - we wnętrzach stoi sporo wypełnionych świeżymi kwiatami wazonów.

Jeśli chodzi o kuchnię, piosenkarka postawiła na matową czerń. Wszystkie sprzęty elektroniczne są właśnie w tym kolorze, podobnie jak blaty. Wiszące szafki są jednak jaśniejsze, w odcieniach szarości. Nie zabrakło również wyspy kuchennej. W kącie pomieszczenia można zauważyć stół i cztery krzesła. W salonie stoi jasny narożnik, na przeciwko którego nie zabrakło telewizora i wiszącej pod nim szafki RTV, a także głośników. Jeśli chodzi o podłogę, zakochani zdecydowali się na jasne drewno. Wnętrza prezentują się elegancko i nowocześnie. Zdjęcia z mieszkania Roxie i Kevina znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Roksana Węgiel pokazała sypialnię i gabinet. Kevin może patrzeć, jak śpi 

Piosenkarka zaprezentowała także łazienkę, w której można się zrelaksować. W tym pomieszczeniu połączono odcienie  czerni i szarości, które przełamano bielą. Para zdecydowała się na wannę z szybą prysznicową. Jest także duże, podświetlane lustro i ciemne szafki.

Jeśli chodzi o sypialnię, jest ona za dużymi, loftowymi drzwiami, które można rozsuwać. Roxie podkreśliła, że dzięki temu Kevin może się jej przyglądać z gabinetu, który znajduje się właśnie tuż obok i ma z niego bezpośredni widok na łóżko. Sypialnia nie jest duża, lecz bardzo przytulna. Nie brakuje szafek nocnych, a za łóżkiem widać sporego rozmiaru wezgłowie. Na ścianie w gabinecie można podziwiać wiszące nagrody małżonków. Całość prezentuje się naprawdę świetnie. 

Roksana WęgielRoksana Węgiel Co wkurza Roksanę Węgiel w generacji Z? [PLOTEK EXCLUSIVE] / Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.