Konopskyy rozliczał youtuberów. Jego brat jest poszukiwany listem gończym. Mamy komentarz policji

Konopskyy wspólnie z Sebastianem Wardęgą nagrywali filmy, w których wytykali przestępstwa, jakich mieli dopuścić się najpopularniejsi youtuberzy w Polsce. Dziś brat Konopskyy'ego jest poszukiwany listem gończym.

Kilka miesięcy temu na jaw wyszły mroczne sekrety youtuberów. Afera Pandora Gate odbiła się szerokim echem w całej Polsce. 4 października Sylwester Wardęga opublikował na YouTube nagranie zatytułowane "Mroczna tajemnica Stuu i youtuberów: Pandora Gate (Boxdel, Dubiel,Fagata)", które w ciągu dwóch dni doczekało się 6,7 mln wyświetleń. Twórca kanału WATAHA - Krulestwo zajął się tematem pedofilii i zawarł w materiale swoje dowody na temat mrocznych tajemnice najbardziej znanych polskich youtuberów. 

Zobacz wideo Lara Gessler o Pandora Gate. "Teraz to się uszczelni" Wybierz serwis

Brata Konopskyy'ego poszukuje policja. Jest ścigany listem gończym 

Następnie Sylwester Wardęga zapowiedział, że jego kolega - 22-letni wówczas Mikołaj Tylko, w sieci znany jako Konopskyy zebrał jeszcze mocniejszy materiał dowodowy i zamierza opublikować go już wkrótce. Tak też się stało. Za sprawą swojego filmu "Konop" wypłynął na szerokie wody i przestał być znany jedynie w sieci. Wokół całej sprawy zrobiła się tak duża burza, że zaangażowali się w nią również politycy. Dziś jednak jego reputacja może zawisnąć na wniosku. Wszystko za sprawą faktu, że jego brat jest od miesiąca poszukiwany listem gończym. Z informacji podanych na stronie legnickiej policji wynika, że Robert Tylko dopuścił się kradzieży z włamaniem. Skontaktowaliśmy się z funkcjonariuszami w tej sprawie.

Tak, to prawda, jest poszukiwany listem gończym. Do tej pory nie zgłosił się, dalej jest poszukiwany. Jak tylko dostajemy informację, że ktoś przestaje być ścigany listem gończym, albo zostaje złapany, ściągamy informację ze strony

- powiedziała kom. Jagoda Ekiert w rozmowie z Plotkiem.

Jak wiemy ze strony poszukiwani.policja.gov.pl, mężczyzna urodził się 22 maja 1998 roku i ostatnim miejscem zameldowania była Legnica. To tam przez większość życia mieszkał Konopskyy, a następnie przeprowadził się do Leicester w Anglii. Podobnie jak starszy brat, urodził się natomiast w Dzierżonowie. Poszukiwany ma ciemne oczy oraz włosy i wzrost oscylujący w granicach 171-176 cm.

Konopskyy "był zawiedziony polskim YouTubem". A czy jest zawiedziony bratem?

8 października Konopskyy opublikował nagranie na YouTubie, nadając mu wymowny tytuł: "MROCZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKIEGO YOUTUBA". - Jestem zawiedziony nie tylko Stuu, ale także całym polskim YouTubem. W ciągi 14 dni straciłem jakieś 80 procent idoli z dzieciństwa - zajawiał swój film Konopskyy. Cóż. Skontaktowaliśmy się z Konopskyym, by uzyskać komentarz w sprawie listu gończego jego brata, ale do czasu publikacji artykułu nie uzyskaliśmy odpowiedzi.

Oglądaliście filmy Konopskyy'ego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.