Julia Wieniawa w jaskrawej i odważnej kreacji na weselu. Bije po oczach. Przyćmiła pannę młodą?

Julia Wieniawa w przerwie między kolejnymi projektami wybrała się na wesele! Miała na sobie sukienkę nie z tej ziemi. Przyćmiła pannę młodą?

Julia Wieniawa to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. Jeszcze nie tak dawno mogliśmy obserwować ją w roli jurorki w "Mam talent!". Równolegle z trwaniem programu na mały ekran wyszedł serial "Nieobliczalna", w którym Wieniawa grała jedną z głównych ról. Niebawem w kinach zadebiutuje film "Dalej jazda". Aktorka pojawi się w nim z ciążowym brzuchem. Do tego dochodzą liczne kontrakty z różnymi markami. W tym wszystkim Julia stara się znaleźć odrobinę czasu na rozrywkę. Influencerka wrzuciła na profil na Instagramie zdjęcia z wesela. Sukienka, którą wybrała, z pewnością na długo pozostanie w pamięci jej fanów. Zdjęcia tej wyjątkowej kreacji znajdziecie w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Edyta Górniak wykonała tajemniczy telefon. Julia Wieniawa nigdy tego nie mówiła

Julia Wieniawa niczym Barbie. Jest różowo i jest odważnie 

"Weselicho" - napisała aktorka krótko w poście. Do wpisu dołączyła zdjęcia, na których uśmiechnięta pozuje w długiej, dopasowanej, różowej sukience na ramiączkach. Uwagę przyciąga również odważne wycięcie na nogę. W komentarzach zaroiło się od zachwytów. "Jeśli ktoś wie, skąd ta piękna sukienka, to będę wdzięczna za wiadomość" - pisała jedna z fanek wyraźnie oczarowana nową kreacją Wieniawy. "No, w takiej kreacji to tylko się dobrze bawić", "Królowa stylu jest tylko jedna", "Jesteś naprawdę piękną i cudowną kobietą. Tyle ile robisz, to tylko podziwiać" - pisali inni. A co wy myślicie o takiej stylizacji? Dajcie znać w sondażu na końcu artykułu.

Julia Wieniawa nie miała prostej drogi do "Mam talent!". Musiała ją polubić Agnieszka Chylińska

W wywiadzie z "Vivą!" Wieniawa przyznała, że jej casting do "Mam talent!" był bardzo nietypowy. "Najpierw zadzwoniła do mnie szefowa TVN-u i powiedziała, że ma dla mnie taką propozycję. Ale dodała, że muszę spełnić jedno kryterium - musi polubić mnie Agnieszka Chylińska" - tłumaczyła w rozmowie. Później dodała, że była bardzo zestresowana pierwszym spotkaniem z piosenkarką. "(...) Ten casting odbył się tak, że pojechałyśmy na śniadanie. Miałyśmy po prostu się poznać, porozmawiać, coś sobie zjeść. Byłam trochę przerażona" - mówiła. Mimo wszystko Wieniawa bardzo ciepło wspomina spotkanie z Agnieszką Chylińską. Aktorka twierdzi, że ta przyjęła ją "z otwartymi ramionami". ZOBACZ TEŻ: Od plotek o kryzysie huczy, teraz jeszcze to. Niepokojące doniesienia o Wieniawie i Rozbickim

Julia Wieniawa w 'Mam talent!'Julia Wieniawa w 'Mam talent!' Fot. KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.