Od plotek o kryzysie huczy, teraz jeszcze to. Niepokojące doniesienia o Wieniawie i Rozbickim

O tym, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki mają przechodzić kryzys, mówi się już od jakiegoś czasu. Najnowsze spekulacje na ten temat nie napawają optymizmem.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki przyjaźnią się od wielu lat. Trudno powiedzieć, kiedy ich znajomość przeszła na kolejny etap, bo para początkowo mocno chroniła związek przed mediami. W listopadzie 2022 roku niespodziewanie ogłosili rozstanie, ale wrócili do siebie już parę miesięcy później. Wiele wskazuje na to, że teraz Wieniawa i Rozbicki ponownie mają problemy w relacji. Ma na nie wpływać fakt, że aktor wyjechał do Stanów Zjednoczonych.

Zobacz wideo Spotkacie ją w autobusie?

Julię Wieniawę i Nikodema Rozbickiego łączy już tylko przyjaźń?

Nie ma wątpliwości, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są bardzo zapracowanym ludźmi i prężnie rozwijają swoje kariery. Wieniawa w ostatnim czasie spełniała się w roli jurorki w "Mam talent!" i promowała nowy film ze swoim udziałem. Rozbicki z kolei na początku roku wyjechał do prestiżowej szkoły Lee Strasberg Theatre & Film Institute w Los Angeles, gdzie szlifuje warsztat aktorski. Wieniawa, zapytana niedawno, jak sprawdza się związek na odległość, szybko ucięła temat. - Mają swoje plusy i minusy. Jest ok - powiedziała Pomponikowi.

Jak ustalił teraz "Super Express", Julia Wieniawa ma czuć się kiepsko z tą sytuacją. Informator tabloidu przekazał, że rzekomo ona i aktor mają być "w zasadzie już tylko przyjaciółmi". - Dla Julii związek na odległość kompletnie się nie sprawdza. Jest osobą, która wymaga dużo uczucia i atencji, ale też fizycznej bliskości, a tego nie dostaje - mówi "Super Expressowi" źródło z otoczenia Wieniawy. Jak na razie nie mówi się wprost o rozstaniu, ale z informacji tabloidu wynika, że para postanowiła zrobić sobie przerwę.

Każde z nich rozumie, że to drugie ma swoje potrzeby. Kontakty online tego nie załatwią

- czytamy.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki raz już się rozstali

O tym, że jest szczęśliwie zakochana, Julia Wieniawa informowała pod koniec 2020 roku. Już na początku 2021 ona i Nikodem Rozbicki nie ukrywali uczucia, publikując wspólne zdjęcia. We wrześniu tego samego roku para pierwszy raz pojawiła się razem na ściance. Związek się rozwijał, a kilka miesięcy później zakochani zdecydowali się na wspólną adopcję psa. Na fanów aktorskiej pary zaskoczenie spadło w listopadzie 2022 roku. Wieniawa i Rozbicki ogłosili wówczas na Instagramie, że nie są już razem, ale pozostają w dobrych relacjach. Rozstanie nie trwało wówczas długo. Już wiosną 2023 roku można było zobaczyć ich razem. Co ciekawe, zdjęcie, które dołączyli do posta informującego o rozstaniu, nadal jest dostępne w mediach społecznościowych. Możecie je podejrzeć w galerii na górze strony.

Doniesienia o kryzysie pary są prawdziwe?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.