Monika Miller pokazała się w sukni ślubnej. Powiało kontrowersją. "Będę chciała dużo większą"

Monika Miller postanowiła pójść na przymiarki sukien ślubnych. Stylizacja była jednak dość kontrowersyjna.

Wnuczka byłego premiera kilka lat temu postanowiła wkroczyć do polskiego show-biznesu. To, że Leszek Miller udostępnił zdjęcie wytatuowanej Moniki Miller na swoim profilu na ówczesnym Twitterze, okazało się kluczem do jej sukcesu. Od tego czasu celebrytka zaskakuje i media co jakiś czas przyglądają się jej poczynaniom. Tym razem postanowiła przymierzyć suknię ślubną. Wybór mógł zdziwić.

Zobacz wideo Wesele Katarzyny Pakosińskiej trwało tydzień

Monika Miller przymierzyła suknię ślubną. Poszła w kontrowersyjny fason 

Celebrytka od czasu do czasu przyciąga uwagę mediów. Niedawno ogłosiła, że jest gotowa na ślub ze swoim ukochanym Pavlem Moskalenko, z którym tworzy udany związek od prawie dwóch lat. Jak się okazuje, Monika nie otrzymała jeszcze pierścionka, lecz plany co do zamążpójścia ma już poważne. W rozmowie z Pomponikiem oceniła, że chce sformalizować związek "maks za dwa lata". Wyjawiła również, co sądzi o tym jej partner. - Ja go pytam czasem, tak raz na tydzień przynajmniej co on o tym [ślubie - przyp. red] myśli. On powiedział mi dzisiaj, że jest człowiekiem spontanicznym, wydaje mu się, że to będzie szybciej, niż mu się wydaje. Może pewnego dnia wstać i powiedzieć: "Dobra, idę kupować pierścionek" - mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Miller wraz z przyjaciółką, która poznała na planie "Królowych przetrwania", udała się na przymiarki sukien ślubnych. Edyta Folwarska postanowiła pokazać, jak w jednej z nich prezentuje się Monika. Jeśli chodzi o dobór kreacji, można ocenić, że był on bardzo kontrowersyjny i niecodzienny. Mimo że krój był dość popularny (była to suknia księżniczka), to zamiast klasycznego gorsetu, mogliśmy zobaczyć przezroczysty, wysadzony kryształkami. Do tego mocno wycięty. Zdjęcia celebrytki w ślubnej stylizacji znajdziecie w naszej galerii na górze strony

Monika Miller planuje mieć trzy suknie ślubne

Influencerka postanowiła porozmawiać z reporterką "Dzień dobry TVN". Temat zamążpójścia był jednym z przewodnich. Miller wyznała, że ma zamiar przygotować na tę okazję aż trzy suknie. "Przymierzam suknie ślubne, bo już powolutku muszę popatrzeć, co mi się podoba, co mi się nie podoba. (...) Chciałabym zamówić suknię ślubną. Tak naprawdę to trzy suknie ślubne, bo chciałabym mieć właśnie trzy. Przymierzyłam parę modeli. (...) Wzięłam najlepszą przyjaciółkę, która mi doradzała, co dobrze wygląda, a co nie" - wyznała. Opowiedziała również, że tę, którą mogliśmy widzieć na InstaStories Folwarskiej, nie jest docelowa. "Już wiemy, że będę chciała mieć dużo większą, trochę jak taka beza" - oceniła. 

Monika MillerMonika Miller Monika Miller, KAPiF

Czy suknia Moniki Miller jest kontrowersyjna?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.