Skolim o najdziwniejszym prezencie od fanki. Była wyjątkowo hojna [PLOTEK EXCLUSIVE]

Skolim to polski twórca hitów - jego utwory osiągają milionowe wyświetlenia, dlatego też jest zapraszany na kultowe wydarzenia muzyczne. Widzieliśmy go ostatnio na Polsat Hit Festiwalu, gdzie opowiedział nam nie tylko o karierze, ale i o nietypowym podarunku od fanki.

Autor takich piosenek jak "Wyglądasz idealnie", "Temperatura", "Tylko z nią" oraz "Ona mi dała" od kilku lat kładzie na łopatki pod kątem liczby odtworzeń znanych polskich muzyków. Warto zaznaczyć, że niektórzy poznali Konrada Skolimowskiego w nieco innym wydaniu - mowa o serialu "Barwy Szczęścia", gdzie wokalista wcielił się w postać Patryka. Bez wątpienia Skolim nie narzeka na brak zainteresowania medialnego, a także na znikomą sympatię Polaków. Niektórzy są wobec niego wyjątkowo nieskąpi.

Zobacz wideo Skolim o wyjątkowym i drogim upominku

Skolim o zaskakującym upominku. Nie każdy może sobie pozwolić na takie cacko

Przeważnie artyści mogą liczyć na pamiątkowe zdjęcia od fanów, koszulki, nagrania lub inne, kreatywne wyrazy sympatii do nich samych. Doda na przykład wielokrotnie dostaje słoiki majonezu, ponieważ wręcz ubóstwia ten kultowy dodatek do dań. Co z kolei miłego spotkało Skolima? - Dostałem kiedyś Iphone'a najnowszego, dzień po premierze - wyznał artysta przed naszymi kamerami. Tak drogi upominek otrzymał od wiernej słuchaczki. Trzeba przyznać, że fanka Skolimowskiego nie żałowała na prezent dla idola. Przyjęlibyście tak kosztowny podarunek? Zdjęcia wokalisty z Sopotu znajdziecie w naszej galerii. 

Skolim w PolsacieSkolim w Polsacie KAPiF.pl

Skolim wyznał, ile zarabia na muzyce. Lepiej usiądźcie

Co do jednego nie ma wątpliwości - pięć minut Skolimowskiego trwa w najlepsze. Wokalista zgromadził niemały majątek na muzyce, o czym opowiedział w rozmowie z Pudelkiem. - Powiem szczerze - żyję na bardzo fajnym poziomie, ale tę kasę od zawsze miałem w domu, więc ten szacunek do pieniądza mam. Mam czas, żeby być ambasadorem stowarzyszenia "Dzielni waleczni" w Białymstoku dla dzieciaków, które są na onkologii. Mam czas, żeby pomagać ludziom, mam czas, żeby sobie kupić samochód, jaki chcę. Realizuje się. To jest zaj... cash - wyznał przed kamerami. Jesteście ciekawi statystyk pod klipami muzyka? W zaledwie miesiąc pod ostatnim utworem z Cleo zgromadził 22 mln odsłon, a natomiast przy kultowym i dwuletnim już "Wyglądasz idealnie" ma aż 190 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Trzeba przyznać, że nie są to małe liczby. 

Który twórca hitów najbardziej do ciebie przemawia?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.