Katarzyna Cichopek wszystko potwierdziła. Przekazała radosne wieści ze sceny w Sopocie

Katarzyna Cichopek w trakcie Polsat SuperHit Festiwal 2024 miała na sobie dwie kreacje od Violi Piekut. Ze sceny podzieliła się radosnymi wiadomościami. Wspomniała też o córce.

Polskie media aż huczą od wieści dotyczących kariery Katarzyny Cichopek. Po kilku miesiącach przerwy od telewizji, prezenterka wraca na ekrany i to do stacji, w której pracowała 13 lat temu. - Edward ma wobec niej większe plany. Kasia jest lubiana przez widzów Polsatu i dobrze im znana. To dla niej trochę taki "powrót do domu", bo to u nas stawiała pierwsze kroki jako prowadząca. Niemal zaraz po festiwalu zaczyna też pracę na planie nowego programu, który ma trafić do jesiennej ramówki. Wszyscy są ciekawi, jak sobie poradzi z tym zadaniem, bo to format, z którym wcześniej nie miała do czynienia. Ale jeśli wszystko pójdzie dobrze, to zapowiada się hit, a to tylko wzmocni jej pozycję w stacji - dowiadujemy się od informatora z Polsat Hit Festiwalu. Zobaczcie teraz, na jakie kreacje postawiła gwiazda z racji powrotu. Co powiedziała w pierwszym wywiadzie po powrocie?

Zobacz wideo Cichopek razem z Muchą. Chyba nie ma kłótni

Katarzyna Cichopek zachwyca w fuksji. Bardzo kobieca suknia

Prezenterka na swój powrót do Polsatu wybrała efektowne, dwie sukienki - jedną zieloną, a drugą fuksjową. Ostatnia z wymienionych kreacji była długa i dopasowana. Cichopek postawiła na wyraźny dekolt i nietypowy dodatek. Sukienka ozdobiona została bowiem kwiatem koniczyny po lewej stronie. - Jestem Violi bardzo wdzięczna, że przygotowała mnie do tego festiwalu, chyba moją ulubioną jest ta, którą mam na sobie. Szyta na miarę właśnie na to wydarzenie. Także jestem naprawdę bardzo wdzięczna, że się tobie podoba, mam nadzieję, że państwu również. Suknia w trendach, w kolorach, z tym pięknym kwiatem. To jest koniczyna, bardzo modna w tym sezonie. (...) W innej, tej jaskrawozielonej, już się pojawiałam, dlatego pokazuję, że jestem w duchu eko i powracam do tych swoich ulubionych - tak o stylizacjach wieczoru mówiła sama zainteresowana w rozmowie z Polsatem. Zdjęcia znajdziecie klasycznie w galerii.

Katarzyna Cichopek kocha Polsat. Tak przynajmniej powiedziała w wywiadzie

Prezenterka po pracy u publicznego nadawcy znów przekonała się do Polsatu. Zmiana barw napawa ją optymizmem. - Jestem taka podekscytowana, szczęśliwa. Przyjemność absolutnie po mojej stronie. Spełnienie moich marzeń. Cieszę się, że po tylu latach powróciłam i jestem w drużynie, którą dobrze znam i którą kocham. Jest mi naprawdę bardzo dobrze - wyznała. W Sopocie towarzyszyła jej córka. - Była ze mną córka i podziwiała Blankę "Solo solo". Śpiewała i tańczyła podczas koncertu, później zrobiły sobie zdjęcie, także jestem wdzięczna i myślę, że dla niej było to ogromne przeżycie - podkreślała rozpromieniona aktorka.

Katarzyna Cichopek i Majka JeżowskaKatarzyna Cichopek i Majka Jeżowska KAPiF.pl

Która stylizacja Cichopek z Sopotu była najlepsza?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.